اکبر گنجی و تاکتیک انحراف

نمی دانم تا حالا شطرنج بازی کردید یا خیر؟ یک تاکتیک وجود دارد که شما را در گوشه ای از صفحه مشغول می کنند تا ضربه اصلی را در نقطه مهم تری فرود آورند.

اکبر آقای قصه ما هم نشون دادند در بچگی شطرنجباز خوبی بوده اند، اما خبر ندارند با بازیکنان حرفه ای( مردم) مواجه هستند.

ایشان با خر فرص کردن مردم( با عرض پوزش)، می گوید ناقدان بفرمایند کجای این دو گزاره متناقض یا متضاد هستند

اول:من رای نمی دهم،

دوم: از میلیون ها ایرانی که در انتخابات رای می دهند درخواست می کنم به جنایتکار تاریخ به دلیل پیامدهایی که برای ایران دارد ، رای ندهند،!

جناب گنجی در گزاره دوم به دیکته مردم بدون پیش فرض نمره می دهد. ایشان با ذکر غلیظ کلمه میلیون به مخاطبین القا می کند، که بله میلیون ها نفر رای می دهند. از قضا آن میلیون ها (حالا بماند چند میلیون) بطور سازماندهی شده به یک فرد که از سوی ماشین تبلیغات رژیم انتخاب و برگزیده شده، رای می دهند. پس جناب گنجی،شما بهتر از هر کسی می دانید که رای سازماندهی شده با نصیحت شما تغییر نمی کند. می ماند برخی از مردم که احتمالا از سر ناچاری در انتخابات شرکت می کنند. تصورتان این است رای این افراد تعیین کننده است و دارید آن ها را به رای دادن به کاندید مورد علاقه تان تشویق می کنید. اما امثال شما که بخوبی از شگردهای تقلب در نظام فاسد جمهوری اسلامی آگاهید، در عوض آگاه کردن مردم از بلااثر بودن رایشان و اصولا بیکاره بودن یا هیچکاره بودن دولت باز هم طوری وانمود کرده اید که انگار با انتخاب رئیس جمهور ، چه اتفاق خاصی قرار است بیفتد؟

همگان نیک می دانند، که دولت جمهوری اسلامی بقول رهبر فاسد و جنایتکار تنها یک مجری است. دولت حتی بدون اجازه رهبر دیکتاتور حق ورود واکسن ندارد، حق تصویب معاهده ندارد، حق انجام مذاکره ندارد، بودجه پیشنهادی اش توسط دست های پیدا و پنهان دستکاری می شود. آن گاه شما مردم را تشویق به شرکت در صندوق ها می کنید؟

فراموش نکرده ایم یکی از عوامل دو قطبی سازی سال ۱۳۹۶ بین روحانی و رئیسی و تشویق به شرکت در سیرک انتصابات، اکبر گنجی بود با واژه ابداعی آیت الله قتل عام. تو گویی بقیه مسئولین نظام فاسد جمهوری اسلامی فرشته اند و فقط رئیسی مسئول قتل عام جوانان ایران بوده است. اما پر واضح است که شاید این عروسک های قاتل نقش واسطه داشته باشند. اما در واقع این نظام فاسد اسلامی است که هدایتگر بدبختی مردم و قتل عام مردمش است و جای امثال رئیسی و خامنه ای را حتی می توان با خاتمی و کروبی و… پر کرد. پس بی جهت ادای مظلومان را در نیاورید. مثل شما مانند کسی است که می داند انتهای دو مسیر به پرتگاه مرگ ختم می شود، اما مزورانه به آن ها می گوید بجای مسیر الف از ب بروید چون در مسیر ب یک چاله وجود دارد. غافل از این که هر دو مسیر به چاه ویل ختم می شود.

به اشتراک بگذارید: