آقای مهران مدیری! شرمت باد

مهران مدیری، سلیبریتی پرورش یافته در دامن وزارت اطلاعات، کارش به آدم ربایی و عملیات تروریستی رسیده. مردی که نقش یک آدم عوضی را بازی میکرد این بار عوضی بودنش را ثابت کرد و نشان داد که او یک تروریست است در قالب هنرمند. چقدر یک انسان از نظر اخلاقی باید سقوط کند که برای ربایش علی کریمی از دوبی و تحویل دادنش به جلادان رژیم، از رفاقت و اعتماد دیگران سواستفاده کند.

شک نکنید که مهران مدیری یا توسط نیروهای اطلاعاتی رژیم کشته خواهد شد و یا اولین کسی است که پس از سقوط حکومت آخوندا بدست مردم تکه پاره خواهد شد.

اما نکته مهمی که از این ماجرا باید بیاموزیم این است که کلیدی ترین روش وزارت اطلاعات برای انجام عملیات  آدم ربایی و ترور مخالفان در خارج کشور استفاده از «مخالفان فیک» است. یعنی برای تور انداختن یک مخالف، ابتدا یکی از مهره های خود را آموزش می دهند که علیه جمهوری اسلامی حرفی بزند و یا چیزی بنویسد و ناگهان از کشور خارج شود!

زمانی که پایش به خارج کشور رسید، سعی می کند به چهره های مخالف آرام آرام نزدیک شود و اگر موفق شد اعتماد او را جلب کند، در یک موقعیت مناسب او را تحویل تیم ضربت وزارت اطلاعات می دهد.

دقیقا همان چیزی است که در ماجرای ربایش روح الله زم اتفاق افتاد با این تفاوت که بدلیل محبوبیت زیاد علی کریمی، رژیم سعی کرد از کارکشته ترین عنصر اطلاعاتی خود استفاده کند که خوشبختانه موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

جمهوری اسلامی یک حکومت نیست، یک گروه تبهکار تروریستی است که روی معدن کلانی از ثروت نشسته و این ثروت و پول ها را هزینه آدمکشی و کشتار می کند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها