آقا اجازه! اینا ما رو زدند

واقعا اتفاقات عجیب و غریبی توی دنیا می افتد که اگر خودمان شاهدش نبودیم و یا در گذشته اتفاق افتاده بود و برایمان نقل میکردند هرگز باورمان نمیشد.

یک نگاهی به هیکل نر خر وزیر دفاع ایالات متحده امریکا بیاندازید، اگر یک چک افسری بخواباند بیخ گوش هر کس، طرف شونصد بار مثل سانتریفیوژ نسل دوم دور خودش می چرخد و کیک زرد تولید می کند اما دریغ از یک مثقال شجاعت و جسارت. توی اون کله اش جز پهن چیزی وجود ندارد.

مردک الاغ در جمع خبرنگاران گفته: پاپتی های طالبان، سربازان ما را کتک زدند!

واقعا خاک بر سر چنین وزیر دفاع و چنین دولتی که اینقدر خوار و ذلیل است که میلیاردها دلار پول مالیات مردم را گرفتند تا طالبان را از بین ببرند، اما نه تنها طالبان را دوباره به قدرت رساندند بلکه یک دست کتک حسابی هم خوردند و هزاران یا صدها تجهیزات پیشرفته را صحیح و سالم تحویل طالبان دادند.

اینجا اصلا بحث خوب یا بد بودن این رئیس جمهور یا رئیس جمهور قبلی نیست، یک فرمانده ارتش و یک وزیر دفاع باید آنقدر شعور داشته باشد که بدیهی ترین اصل نظامی یعنی حراست از اسلحه و مهمات را نادیده نگیرد. پایگاه نظامی بگرام در افغانستان یکی از بزرگترین و مجهزترین پایگاه نظامی امریکا در جهان بود که صحیح و سالم در اختیار تروریست های طالبان قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها