آلمان هم یک حکومت به اسلامگرایان بدهکاراست

خوشبختانه در آلمان دمکراسی و آزادی بیان و مطبوعات وجود دارد و گرفتاری ها و مشکلات ما مردم جهان سوم و دیکتاتور زده را ندارد. اصولا پراکندگی قدرت در آلمان اجازه اقدامات رادیکال مخرب (چه چپ افراطی و چه راست افراطی) را بمدت طولانی را نمیدهد. اما ظاهرا جامعه آلمان یک حکومت به اسلامگرایان بدهکار است تا مزه شیرین حکومت اسلامی و اجرای شریعت را با گوشت و پوست خود لمس کنند.
باید کنار نشست و مثل تماشای یک فیلم سینمایی افول و سقوط اقتصاد شکوفای آلمان بدست چپ گراهای افراطی و مخصوصا اسلام گرایان را نظاره کرد.
برای آشنایی با طرز فکر امید نوری پور در ارتباط با رژیم نکبت اسلامی کافی است چند پاراگراف زیر از وبسایت دویچه وله را مرور کنیم: لینک

پتر بیسترون، نماینده حزب “آلترناتیو برای آلمان” در سخنرانی خود در پارلمان آلمان (۱۷ ژانویه) از سیاست حزب سبزها و سوسیال دمکرات در قبال جمهوری اسلامی انتقاد کرد و این احزاب را به مماشات با حکومت ایران متهم کرد. او در حساب توییتری خود نظر کاربران ایرانی درباره آنچه آنها از دولت آلمان انتظار دارند را پرسیده بود و در این سخنرانی چهار پاسخ را برای نمایندگان پارلمان خواند. 

او در سخنرانی خود انتقاد کرد که چرا امید نوری‌پور و کلاودیا روت، از نمایندگان حزب سبزها در سفر خود به ایران با مقام‌های دولتی ملاقات کرده و با آنها عکس گرفته‌اند، یا چرا عضو حزب سوسیال دمکرات (اشاره به فرانک والتر اشتاین مایر، رئیس جمهور آلمان) به مناسبت چهل سالگی پیام تبریک فرستاده است. او به کشته شدن ۱۵۰۰ نفر در اعتراضات ‌آبان ماه اشاره کرده و خطاب به امید نوری‌پور می‌گوید “به جای چاپلوسی در برابر مقام‌های ایران” بهتر است به مردم ایران کمک کند.

اشاره بیسترون از جمله به سفرهای کلاودیا روت در گذشته به ایران است. سفرهایی که او تلاش کرد در آنها با فعالان حقوق بشر در ایران نیز دیدار کند.  

نماینده آ اف د سپس چهار توییت را از کاربران ایرانی برای نمایندگان خواند که در آنها از آلمان خواسته شده بود از اعتراضات مردم ایران حمایت کنند.  در یکی از این توییت‌ها آمده است: «هرکس با رژیم ایران معامله می‌کند، دست‌هایش به خون آلوده است». و در یکی دیگر آمده «ما آزادی بیان می‌خواهیم. ما آزادی مذهب می‌خواهیم. ما سانسور مطبوعات نمی‌خواهیم. اجازه دهید مردم رژیم را سرنگون کنند و دست از حمایت از دیکتاتورها بردارید.»

او در انتها گفت: «وظیفه ما در این برهه این است که در کنار ‌آمریکایی‌ها به مردم ایران کمک کنیم و با بهانه‌های حقوقی (علیه اقدامات آمریکا) پشت مردم (ایران) را خالی کنیم.»

در پاسخ به این سخنان، امید نوری‌پور، نماینده ایرانی حزب سبزهای آلمان در پارلمان در یک ویدیو به زبان فارسی پاسخ او را داده است. امید نوری‌پور در این ویدیو به حمایت احزاب دمکراتیک این کشور از مردم ایران اشاره کرده و گفته است که وظیفه خود می‌داند که صدای مردم ایران را به گوش مردم آلمان برساند، صدایی که به گفته او «در حال حاضر خیلی بلند و دردناک است». او از این که یک “حزب نازی” برای اولین بار در تاریخ از حقوق بشر حرف می‌زند انتقاد کرده و گفته است که دفاع از حقوق بشر در این حزب “دروغی” بیش نیست. زیرا این حزب از رفتن به مهمانی بشار اسد ابایی ندارد، کسی که “قاتل” است و ۶۰۰ هزار نفر از مردم خاورمیانه را کشته” است، آنهم با “کمک ایران و حزب‌الله لبنان”.

نوری‌پور در ویدیوی خود به «قتل عام زندانیان در سال ۶۷ بعد از کشتار مردم بعد از انتخابات ۸۸، کشتن ۱۸۰۰ نفر در آبان در تظاهرات علیه گرانی، کشته شدن بیگناهان در هواپیمای اوکراینی و …» اشاره کرده و گفته است که هدف از حفظ ارتباط با مقام‌های جمهوری اسلامی این است که باید راه برای گفتن این مسائل “در صورت” آنها باز باشد.
به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
11 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها