به این رژیم رحم نکنید و انتظار ترحم هم نداشته باشید

چهل سال لازم بود تا مردم ایران از خوش خیالی بیرون بیایند و به این نقطه برسند که کسانی که قدرت را تصاحب کرده اند از جنس آنها نیستند و براحتی مثل آب خوردن ظرف سه روز هزاران نفر از مردم را به خاک و خون می کشانند.

در اوایل روی کار آمدن این حکومت، بدلیل باورهای مذهبی در جامعه، بسیاری از مردم حتی تصور اینکه یک روحانی و عابد و زاهد دروغ بگوید برایشان سخت بود. بسیاری از مردم حتی توی مخیله شان هم نمی گنجید که یک معلم اخلاق و اهل تقوا  و نماز شب خوان و یا مجتهد و مرجع تقلید بخواهد از مال مردم دزدی و اختلاس بکند و یا در دستگاه قضائی، رشوه بگیرد و یا دستور شلیک بسوی مردم بی سلاح بدهد و خون آنها را بریزد.

باور کنید اوایل انقلاب بیشتر مردم اینگونه به رهبران مذهبی نگاه میکردند.

اگر چه اقلیت بسیاری کمی از مردم ایران از ابتدا به ماهیت خبیث آخوندها واقف بودند ولی واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق مردم به زمان نیاز داشتند تا به چشم خود ببینند این نمایندگان خدا بر روی زمین فرمان آتش صادر می کنند تا خیل مردم گرسنه و فقیر و مستضعف را با مسلسل دوشکا به رگبار ببندند. زن و مرد را بکشند و حتی به کسانی که به تیرخوردگان افتاده بر روی کف خیابان قصد کمک داشتند را با شلیک گلوله از پای دربیاورند.

از همه اینها دردناکتر اینکه جنازه ها را تحویل خانواده های داغدار نمی دهند و توی این شرایط سخت فقر و تنگدستی از خانواده ها تقاضای پول می کنند.

این همه حجم از سنگدلی و بی رحمی فقط از جماعت آخوند شیعه بر می آید. از همانها که قران بر سر می گیرند و نعره های العفو العفو شان گوش فلک را کر می کند. واقعیت این است که ملت ما چهار دهه با این قوم تبهکار وحشی راه آمد. همه راههای اصلاح این حکومت را امتحان کرد و به در بسته برخورد. به هرکس اعتماد کرد ناسپاسی و خیانت دید. کار به جایی رسید که  فریاد را با گلوله دادند.

هنوز دستگاه تزویر و دروغ رژیم ناامید نشده. اصلاح طلبان دروغین در داخل و خارج تلاش دارند تا چهره کریه و زشت و متعفن این رژیم اهریمنی را ماله بکشند. یکروز میرحسین را از آستین بیرون می آورند و روز دیگر مهدی کروبی را.

دارند سعی می کنند فضا را بحالت نرمال برگردانند. گویی  هیچ چیز اتفاق نیفتاده و کشتاری صورت نگرفته. غافل از اینکه آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. وقتی حکومتی خون بی گناهان را بریزد محال است بتواند سالم از زیر آن بیرون آید. این رژیم دستش به خون هزاران سوری، عراقی و ایرانی آغشته است. اگر تمام نیروهای عالم جمع شوند قادر نیستند این رژیم ستمکار را از این مهلکه نجات دهند.

مردم ایران دارند در مقابل این رژیم خونریز آرایش جنگی می گیرند. این یک واکنش طبیعی انسانهاست.  قطعا مردمی که جانشان به لب رسیده و مورد ظلم و تعدی واقع شده اند بدون اینکه رهبر یا لیدری داشته باشند راههای کارشکنی و مقابله با این دشمن غدار را پیدا خواهند کرد.

از امروز به بعد هر کس که با این رژیم همکاری کند را باید از سوی مردم تحریم و تخطئه شود. دیگر نباید اجازه داد رسانه ای دکان دو نبش باشد. هم صدای مردم را منعکس کند و هم رسانه دشمن باشد. از امروز به بعد هرکس حرف از مماشات و اصلاح و فریب مردم را زد باید بی مهابا افشا کرد.

باید با این رژیم و هوادرانش دقیقا مثل یک دشمن اشغالگر برخورد کرد. این رژیم هرگز به ملت ایران ترحم نخواهد کرد. اینها گرگ های درنده ای هستند که جز دریدن و کشتن و چپاول و قتل و غارت و بدبختی چیزی در وجودشان نیست. انتظار ترحم از این حکومت نداشته باشید و به این جانیان و جنایتکاران نیز رحم نکنید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها