اصغر آقا! مردم آگاه شده اند

اصغر فرهادی یک کارکردان و فیلمساز موفق است. ما انتظار نداریم مثل یک فعال سیاسی وارد میدان شود و از مردم خوزستان حمایت کند. ما از او انتظار نداریم مثل پرویز صیاد باشد که راه خود را از اول از این رژیم جدا کرد و یا مثل ناصر تقوایی و جعفر پناهی و محمد رسول اف و بسیاری از فیلمسازان موفق دیگر طرف مردم بایستد.

حداقل انتظار ما از فرهادی این است که اصلا در سیاست دخالت نکند. این شامل دشمنی با ترامپ و فحش دادن به اسرائیل و گریه و شیون برای غزه و فلسطین هم میشود. ما یادمان نرفته چهار سال پیش، زمانی که فحش دادن به ترامپ مد بود و نان و آب داشت و باعث خوشامد رژیم جنایتکار آخوندی میشد، چگونه این اصغر آقا به سیاست های مهاجرتی ترامپ حمله کرد و دقیقا متنی را خواند که عمله های وزارت خارجه رژیم برایش نوشته بودند.

اصغر آقا! دوران این وسط بازی و دکان دو نبش داشتن تمام شده و مردم آگاه شده اند. مردم ایران چشم شان باز شده و شما را بخوبی شناخته اند. شما یک مشت عمله استبداد هستید. ایرانیان میدانند که شما بازیچه وزارت اطلاعات و وزارتخارجه هستید. مردم دیگر فریب شما را نخواهند خورد.

این خبر مربوط با چهار پنج سال پیش است که ایسنا چنین نوشت:

به گزارش ایسنا، در متن سخنان اصغر فرهادی که در غیاب او توسط انوشه انصاری در مراسم اسکار خوانده شد آمده است:

«افتخار بزرگی‌ست که برای دومین بار این جایزه با ارزش را دریافت می‌کنم. از اعضای آکادمی، گروهم در ایران، تهیه‌کننده‌ام «الکساندر ماله‌-گی» و پخش‌کنندگانم «کوهن مدیا» و «آمازون» تشکر می‌کنم. همچنین سپاسگزارم از همبستگی دیگر کاندیداهای بهترین فیلم خارجی.

متاسفم که امشب در کنار شما نیستم، من به احترام مردم کشورم و شش کشور دیگر که با قانون غیرانسانی منع ورود مهاجران مورد بی‌احترامی واقع شدند به آمریکا نیامدم.

اصغر آقا در حال اهدای خون برای برادران فلسطینی در  نوار غزه:

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها