اعلام آمادگی برای طی “مسیر پیروزی” همراه با شاهزاده رضا پهلوی با پنجاه دلار (50$) در ماه

شاهزاده گرامی,

در قسمتی از “پیام نوین” فرموده اید:

مسیر پیروزی مشخص است: اعتصابات و اعتراضات و نافرمانی‌های مدنی را در نقاط مختلف کشور بهم پیوند بزنیم. در واحدهای کار و محلات، حلقه‌های کوچک اعتراض را شکل دهیم و نافرمانی مدنی را در هر شکلش تبلیغ کنیم. از خانواده‌های اعتصاب‌کنندگان و زندانیان سیاسی و عقیدتی پشتیبانی کنیم. رهبران میانی و میدانی، به ‌ویژه آنهایی را که امروز پشت میله‌های زندان هستند، تنها نگذاریم. در خارج از کشور، در رساندن صدای مردم داخل و در صورت امکان با پشتیبانی مالی، از آنهایی که نیازمندند، به وظیفه‌ی میهنی خود عمل کنیم.

در جایی دیگر گفتم که به نظر من برای مقابله با نظامی که به محض شروع اعتراض به گرانی بنزین “خیلی تمیز” کلید اینترنت کشور رو خاموش میکنه, با دوشکا مردم رو قتل عام میکنه, و بعد اینترنت رو روشن میکنه, مسیری که شما مشخص کردید اگرچه لازمه ولی کافی نیست. ولی حتا اگر طبق این مسیر پیشنهادی تنها تا نیمه راه پیروزی هم برسیم من راضیم.

فلذا, همینجا اعلام میکنم که در رکاب شما در این مسیر هستم.

ناگفته نماند اون قسمت از این پیام که به من مربوط میشه تنها جمله آخره:

در خارج از کشور، در رساندن صدای مردم داخل و در صورت امکان با پشتیبانی مالی، از آنهایی که نیازمندند، به وظیفه‌ی میهنی خود عمل کنیم.

من در خارج از کشور زندگی میکنم, در حد توانم از طریق همین وبسایت مشروطه سعی در بازتاب صدای مردم داخل دارم, و اندک توان مالی خودم رو هم در طبق اخلاص میزارم تا به وظیفه میهنی خودم طابق النعل بالنعل طبق فرموده شما عمل کنم. همینجا اعلام میکنم حاضرم ماهیانه معادل ۵۰ دلار آمریکا به این امر میهنی اختصاص بدم و رسید آنرا هم در همین وبسایت مشروطه منتشر کنم (با نرخ فعلی دلار یعنی حدود یک و نیم میلیون تومان که فکر میکنم حداقل یک دلگرمی کوچک برای خانواده یک کارگر اعتصابی داخل کشور که حقوقش قطع شده باشه).

تنها مشکلم اینه که نمیدونم چگونه این کمک رو به دست افراد داخل کشور برسونم. آیا شما قبول میکنید که یک “بنیاد” برای این منظور ایجاد کنید و هماهنگی پشتیبانی مالی از مبارزین داخل رو به عهده بگیرید؟ مطمئن هستم هموطنان بسیاری در خارج از کشور با امکانات مالی بسیار بسیار بیشتر از من آمادگی دارند در این مسیر ما را همراهی کنند.

تکلمه:

I PUT MY MONEY WHERE MY MOUTH IS

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
21 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها