افشای سایت های اتمی ایران توسط مجاهدین با عکس های ماهواره جاسوسی اسرائیل؟

دیروز شورای ملی مقاومت عکس های بسیار دقیقی از سایتهای اتمی جدید ج.ا. در شرق تهران رو طی کنفرانس خبری که در ویدئو زیر مشاهده میکنید منتشر کرد. نکته جالب توجه در این ویدئو عکس های بسیار دقیق و با کیفیت بسیار بالایی است که نمایش داده شده که از ۱۱:۲۰ در ویدئوی زیر قابل مشاهده است. این رو تا اینجا داشته باشید تا بعد دوباره به همینجا برگردیم.

حدود سه ماه پیش اسرائیل پیشرفته ترین ماهواره جاسوسی خود به نام افق-۱۶ (Ofek-16) رو به فضا پرتاب کرد که همین اواخر هم عملیاتی شد که خبر اون رو همون موقع در مشروطه اینجا منتشر کردم. از مشخصات مهم این ماهواره به گفته مدیر این پروژه تهیه عکس های با وضوح بسیار بالا است. نکته دیگه هم اینکه اسرائیل این ماهواره رو با نیت رصد فعالیتهای جمهوری اسلامی به فضا پرتاب کرد.

حالا سوال اینه که آیا تصاویر ماهواره ای بسیار دقیقی که مجاهدین نشون دادند توسط همین ماهواره گرفته شده, و آیا این به معنی همکاری اطلاعاتی و جاسوسی اسرائیل و مجاهدینه؟ به فرض صحت چنین همکاری, و البته ادامه اون, این همکاری چه پیامدهایی برای مجاهدین, اسرائیل و ج.ا. در آینده خواهد داشت؟ البته شورای ملی مقاومت ادعا میکنه که این عکس ها توسط عوامل مجاهدین در داخل کشور گرفته شده که شخصا نمیتونم قبول کنم که مجاهدین چنین توانایی داشته باشند.

به اشتراک بگذارید: