امام گفتند همین فرخ نگهدار خودمان!

سال ۱۴۰۸

در شورای طویله اسلامی غوغایی بر پا است. پس از فتنه گری های مرحوم میر حسین موسوی ، آقای رییسی رییس جمهور محترم تصمیم گرفتند آرزوی رهبر را جامه عمل بپوشانند و با حذف نظام ریاستی، جمهوری اسلامی به نظام «پارلمانی» برگردد. از آنجا که مرحوم موسوی نام «نخست وزیر» را خراب کردند بنا به وصیت خامنه ای «اول» از این پس در فرهنگ سیاسی ایران پست جدیدی داریم به نام «ولایت یار» که همان کار نخست وزیر را میکند با این تفاوت که این پست هم تشریفاتی است و فقط باید فرمان های رهبر معظم و‌جوان انقلاب، خامنه ای دوم را اجرا کنند.

در همین شلوغی ها بود که شهربان محترم تهران پشت میکروفون آمدند و گفتند :

دیشب خواب عجیبی دیدند. پدرشان و آیت الله خامنه ای در یک باغ پر گل بودند و داشتند میگفتند که اگر ما زنده بودیم و امام زنده بود و قرار بود یکی را با توجه به شرایط امروز برای پست «ولایت یار» انتخاب کنیم، چه کسی را معرفی میکردند؟

ناگهان در خواب صدای امام بلند شد که چرا کسی را ندارید؟ همین آقای فرخ نگهدار بیضه های امام! هم در کشور دوست و برادر و انقلاب ساز انگلستان سکونت دارند. هم گروه خونشان OB است و هم شلوار جین و تی شرت مرگ بر ترامپ میپوشند و هم تحت هر شرایطی رای میدهند و هم کاسب هستند و هم دستشان به خون جوانان آلو‌ه است و هم به نظام دلبستگی بی حد و مرز دارد.

پس از روایت این خاطره جناب فرخ نگهدار با حکم خران طویله اسلامی به عنوان «ولایت یار» نظام برگزیده شدند. ایشان هم با یک پیام ویدئویی که از قبل ضبط شده بود قول دادند در اولین فرصت به ایران برگردند و از همان فرودگاه به گورستان خاوران خواهند رفت و برنامه هایش را به پیشگاه آیت الله جوان مجتبی خامنه ای تقدیم خواهند کرد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها