انتقام سخت از بولتون زیر قیمت بازار

چند وقت پیش سپاه یک مناقصه برگزار کرد برای گرفتن انتقام سخت. یه بسیجی برنده شد. پیش پرداخت را گرفت و با آن پول به گرفتاریهای زندگی اش سر و سامان داد. سلمانی رفت و سر و صورت را صفا داد و کت و شلوار پوشید و لبتاپی خرید و نشست پای کامپیوتر.

توی گوگل جستجو کرد « قاتل اجاره ای»، به برکت گوگل ترنسلیت بالاخره موفق شد با یکنفر که خودش را امریکایی معرفی میکرد رابطه برقرار کند. از قیافه اش میخورد از اون قاتل های حرفه ای است که تابحال صدبار زندان رفته و حکم ابد گرفته اما موفق شده از زندان فرار کند. توی فیسبوک اینگونه پیام رد و بدل شده:

– حاجی! چقدر میگیری جان بولتون را ترور کنی؟

– جان بولتون کیه؟ با زنت رابطه داشته؟

– نه بابا، ما هیچوقت همدیگر را ندیدیم و رابطه ای نداشته ایم. جان بولتون سردار ما را کتلت کرد، ما می خواهیم انتقام سخت بگیریم.

– من کاری با این چیزها ندارم. پول می گیرم و کار طرف را تمام می کنم.

– خب، چقدر می گیری جان بولتون را بکشی؟

– گفتی چیکاره است؟

– مشاور رئیس جمهور بوده

– هولی شت، این یک قلم توی کاتالوگ محصولات ما نیست. ما کارگر، کارمند، معلم، دانشجو، پیرزن، بازنشسته، مادربزرگ، پدربزرگ، اینجور چیزا را می کشیم. این کار ما نیست مگر پول خیلی زیادی بدهید.

– مثلا چقدر می گیری بولتون را بکشی؟

– سیصد هزار دلار یواس. همه اش را هم پیش می گیرم!

– حاجی! با ما ارزان حساب کن، یه تخفیف درست و حسابی بده معامله جوش بخوره

– خب، چقدر میخوای بدید؟

– راستش ما چون توی تحریم هستیم پول نمی توانیم بدهیم اما درعوض جور دیگری میتوانیم جبران کنیم

– مثلا چجور؟ من که گیج شدم.

– بجای پول، می توانیم یک سفر زیارتی بفرستیم کربلا سر قبر شش گوشه اباعبدالله الحسین (ع). اونجا همه جوره امکانات هم هست. میدانی منظورم چیه؟ یعنی صیغه و اینجور چیزا. البته حلال. ما غیر از حلال دنبال هیچ کار خلافی نیستیم.

– شت… آر یو کریزی؟!

به اشتراک بگذارید: