اوباش رژیم در اروپا و سیاستمداران فاسد اروپائی

برایم سخت بود که به صحبتهای کیا گوش کنم. در مورد حملات اوباش رژیم به او که با کمک دیگر روزنامه نگاران عدنان طباطبائی و شبکه او را افشا کرده بودند میگفت. عدنان طباطبائی پسر صادق طباطبائی یا همان صادق خوشگله، برادر زن احمد خمینی است. برای آنها که نمیدانند، افتخار خاندان طباطبائی این است که از هر دو سر سید هستند، چیزی مانند چوب دو سر طلا.  کار این انگل ساکن آلمان هم لابی گری برای رژیم آخوندی در اروپا است. البته شغل شریفش به لابی گری ختم نمیشود و دلالی و خرید ادوات و تجهیزات برای رژیم از جمله دوربین های امنیتی از زیمنس آلمان و انتقال آنها به ایران بخش دیگری از فعالیتهای او در آلمان برای حمایت از رژیم در سرکوب و قتل و شکنجه مردم ایران است.

کیا که او هم ساکن آلمان است و سایت تلگرامی “چرک نویس” را اداره میکند میگفت هر چه بیشتر در این چاه چوب میزنیم بوی بدتری از آن آمده و سوسکهای بیشتری خارج میشوند. دایره فساد بسیار گسترده است. از ساشا سبحانی فاحشه باز گرفته تا یاسر هاشمی رفسنجانی (پسر آن مغروق عالم اسلام که مانند کوسه در آب مرد)  و فرزند یکی از وزرای اروپائی همه در این فساد شرکت دارند. کیا از تهدیدهای پی در پی تلفنی میگفت و از فحشهائی که به گفته او هرگز تصور نمیکرد که چنین فحشهائی  میتوانند وجود هم داشته باشند.

گو این که پولی که عدنان طباطائی از خون مردم ایران کاسبی میکند کافی نبوده دولت آلمان هم 900 هزار یورو به او داده تا صرف پروژه ای تحقیقی  برای تقویت گفتگو بین ایران و همسایگانش کند.  یعنی دست خر. پروژه قبلی اندیشکده او موسوم به کارپو نیز 290 هزار یورو از دولت فخیمه آلمان دریافت کرده بود. متاسفانه اینها نام اندیشه و اندیشکده را نیز مانند هر چیز دیگر به لجن کشیدند.

عدنان طباطبیائی همچنین جزو مشاورین وزارت امور خارجه آلمان است. یعنی وقتی مردم ایران توی خیابان با مشت خالی به جنگ رژیم سراپا مسلح میروند دولت آلمان از عدنان خان مشورت طلبیده و نظرخواهی مینماید. مشورتی که او به دولت آلمان میدهد از همان نوعی است که به سی ان ان میدهد که قطعی شبکه های اینترنتی در ایران موقتی است و این شبکه ها پر از اخبار دروغ هستند.

حال عدنان و شبکه مافیایی او با پولهای هنگفتی که در اختیار دارند تصمیم گرفته اند که با استخدام وکلای آلمانی زندگی روزنامه نگاران یک لا قبائی چون کیا را دچار مشکل کنند و سایت تلگرامی او “چرک نویس” هم که از روز اول قیام آخرین گزارشهای انقلاب ایران را منتشر کرده هدف گرفته اند. سایتهای دیگری نیز که در تلگرام با همین نام بوچود آمده اند و آشغال منتشر میکنند نیز احتمالا بخشی از تلاش رژیم برای ضربه زدن به این سایت است. من ایشان را در کلاب هاوس میشناسم و پیشنهاد کردم که اگر او و دوستانش هم میخواهند وکیل بگیرند و یا برای ادامه مبارزه به هر صورتی به بودجه احتیاج دارند اعلام کنند تا ما همه کمک کنیم. گفتم این ماجرا شباهت زیادی به درگیری حسن داعی با نایاک دارد و همه ما در جبهه او قرار داریم. گفت فعلا احتیاچی به کمک مالی نیست و فقط این اخبار را به هر صورتی که میتوانید نشر دهید.

این نوشته  را با خبر دیگری که در کانال تلگرامی چرک نویس دیدم به پایان میبرم.

روزبه پارسی که در اسکاندیناوی برای رژیم لابی گری میکند همین الان بودجه ای برای یک پروژه تحقیقی از دانشگاه اوپسالا گرفته. تیتر پروژه: “رفتار امنیه با مردم در زمان رضا خان”.

* * *

سایت چرک نویس

https://web.telegram.org/z/#-1270653528

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها