بارالها! از ما که گذشت؛ تو خود رفقای حزب توده را شفا بده!

واقعا برخی اوقات آدمی در حیرت فرو می رود، گروه موسوم به حزب توده که همیشه خلاف جهت آب یا بقولی منافع مردمی حرکت می کنند، معلوم نیست در کدام دنیا زندگی می کنند.

رفقای توده ای ما که در تاریخ خیانت و خباثت و سیاه بازی رتبه یک جدول را با فاصله از آن خود کرده اند، دوباره مطالبی را در سایت در پیت خود منتشر کرده اند که بیشتر به طنز می ماند:

وحشت از شرکت پیش بینی نشده مردم درانتخابات

رفقای عزیز نمی دانم در کجا سیر می کنید، کاری هم به مسایل سیاسی و اوضاع احوال آن و نوکری رهبر عظما به ارباب پوتین نداریم اما بالا غیرتا قبل از تیتر مشعشع خود یک نیم نگاهی به وضع مردم رنجدیده کشورمان بکنید و سپس تیتر رویایی خود را انتخاب کنید:

  • به حقوق هایی که نهایت کفاف ۵ یا ۶ روز زندگی بدون هزینه در مورد بسیاری از کالاهای اساسی مثل گوشت و برنج و …. را می دهد.
  • بیکاری، که مطمئن باشید حتی با احتساب مشاغل کاذبی چون دستفروشی و مسافرکشی حداقل یک عدد دو رقمی است. شاهد ماجرا نارضایتی و بیکاری مردم حاشیه نشین کرج، شهریار و اندیشه، اسلامشهر و… است که خشم خود را در آبان ۹۸ به حاکمان اشغالگر نشان دادند.
  • همه روزه در جای جای ایران کارگران و کارمندان و بازنشستگان با نشان دادن اعتراض مقابل مراکز دولتی نارضایتی شدید معیشتی خود را به حاکمان جمهوری اسلامی نشان می دهند.
  • ارزش پول ملی بسیار پایین و دستمزدها علیرغم تصریح قانونی پایین تر از نرخ تورم اضافه شده و در عوض مالیات ها بسرعت در حال افزایش است.

خواهشمند است، کارنامه سیاه خود را ذغالی نکنید!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها