بالاخره خامنه ای هم خواهد مرد

بطور طبیعی از مردن هیچکس شادمان نمی شویم بجز مرگ جنایتکاران و اشغالگران سرزمین آبا و اجدادی مان. خامنه ای یکی از آنهایی است که مرگش نه تنها شادمانی میلیون ها انسان را در ایران و منطقه خاورمیانه بهمراه دارد بلکه نبودش باعث تضعیف بیش از پیش نظام نکبت اسلامی خواهد شد.

خامنه ای به گونه ای ظلم و ستم کرد که گویی هیچوقت مرگ به سراغش نخواهد آمد. هرگز از او کوچکترین ترحم و دلسوزی نسبت به مردم ایران دیده نشد. همیشه فرمان سرکوب و اعدام و شکنجه و ترور و سرکوب با اشاره او انجام شد. کشور ایران را با هفتاد- هشتاد میلیون نفر گروگان خیالات خرافی خود کرده و کشوری که بالاترین پتانسیل برای رفاه و پیشرفت داشت را به کشوری منزوی و عقب مانده و ویرانه تبدیل کرده است. استبداد خامنه ای چنان شرایطی را بوجود آورده که حتی فرزندان و خانواده خودشان هم حاضر نیستند آنجا زندگی کنند و به بهانه های مختلف از آنجا فرار می کنند و در کشورهای غربی ساکن می شوند.

خامنه ای خواهد مرد و روسیاهی و بدنامی را تا ابد برای خود خواهد خرید. همه ما برای آن روز لحظه شماری می کنیم. هیچکس از مرگ یک خونریز و ویرانگر متاسف نخواهد شد.

مرگ خامنه ای، حتی اگر هم منجر به سقوط این رژیم نشود، باز هم قدم مثبتی است. با مرگ خامنه ای شکافها و ترکهایی که بر این عمارت منحوس ایجاد شده عمیق تر و گسترده تر خواهد شد. مرگ یک قاتل خودبخود مرهمی است بر قلب مادران داغدیده ایرانی و سوری و عراقی که عزیزانشان توسط مزدوران خامنه ای جانشان را از دست داده اند.

هربار که خبر مرگ سیاستمداران و یا افراد مشهور جهان را می شنویم بی صبرانه منتظر آمدن خبر مرگ آن ضحاک خون آشام میشویم. به امید آن روز.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها