باورکردنی نیست؛ نماینده دمکرات کنگره امریکا با بستن چفیه در حال شیون و زاری برای فلسطین

ممکن است با خواندن این مطلب سیل فحش و ناسزا نثار من شود؛ اما هر قضاوتی در مورد من شود باکی نیست. درست چهل و سه سال قبل زنده یاد شاپور بختیار فریاد زد و هشدار که صدای استبداد نعلین می آید اما گوش شنوایی نبود او یکه و تنها در مقابل سیل ویرانگر انقلاب ۵۷ تنها ماند. طرفه آن که هر آن کس که همراه او می شد و مقابل جریان خمینی دجال می ایستاد، به کفر و الحاد محکوم شده و مزدش را با طناب دار و گلوله می دادند. آری محمد رضا شاه پهلوی نیز همین پیش بینی و آینده تاریک ایران را در خشت خام دیده بود. صد البته او در هنگام انقلاب سفید نیز بدرستی نقشه های شوم ارتجاع سرخ و سیاه را در مورد ایران بخوبی حدس می زد.

اگر دیروز کارتر و اعوان و انصارش راه را برای هلهله شیاطین که با خدعه و بزک خود را طرفدار مردم و عدالت قلمداد می کردندو با وعده های دروغین نفت و آب مجانی و مسکن رایگان مردم ساده دل ایران را فریفتند؛ باز کردند اما امروز نیز همان جریان سال ۵۷ با نقاب جو بایدن و با وعده های صد من یک غاز و میدان دادن به تروریست های طالبان، حوثی های یمنی و ملاهای خونخوار ایرانی به دنبال براه انداختن سیل و طوفانی ویرانگر تر از سیل سال ۵۷ می باشد و باور کردنی نیست که امروز این جریان کثیف با نفوذ تا عمق مجلس نمایندگان امریکا و بستن چفیه برای تروریست های فلسطینی آه و شیون سر می دهد.

باید هشدار داد اگر امروز مقابل این جریان دروغین ( دمکرات- چپ) که دست در دست تروریست های خاورمیانه برای نابودی دمکراسی و صلح در جهان تلاش می کند، نایستیم؛ فردایی تاریک تر از امروز خواهیم داشت. میهن عزیزمان ایران ۴۳ سال است که اسیر این اهریمن شده، و این جریان تلاش دارد ریشه این اهریمن را در کل جهان توسعه دهد. این شیادان با مظلوم نمایی در مورد فلسطین و حماس باز هم قصد فریب افکار عمومی دنیا را دارند.

حال باید به این احمق های داخلی اعم از چپ و دمکرات و…. یاد آوری کرد، رژیم جنایتکاری که در این بیست سال کلی دروغ و پنهانکاری در مورد برنامه اتمی خود داشته، نمی بینید چقدر بمب و راکت و موشک در اختیار تروریست های منطقه گذاشته، امروز اسرائیل و فلسطین را به آتش کشیدند، دیروز سوریه و مردمش را بخاک و خون کشیدند و فردا هم دست در دست طالبان برای شما کادوهایی شبیه انفجار برج های دوقلو نیویورک رقم می زنند. اگر امروز جلوی آن ها را نگیرید فردا با چند سلاح اتمی ناقابل خواب را از چشمان‌همه شما خواهند ربود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها