برسد بدست رهبران اسرائیل

آقایان و خانم های محترم،

رهبران و مسئولین کشور دوست اسرائیل

اکنون که مردم ایران برای تغییر سرنوشت خود و رهایی از شر این حکومت جنایتکار بپا خاسته اند و با دست خالی به جنگ این رژیم تا دندان مسلح و خونریز رفته اند، نیاز به پشتیبانی عملی و فوری دارند.

اگرچه مردم ایران چشم امید به کمک هیچ کشوری ندارند اما اگر منافع مشترک کشور اسرائیل و مردم این در یک راستا باشد میتوان گفت هیچکدام از ما نباید این فرصت طلایی را از دست بدهیم . بهترین زمان برای ضربه نهایی همین الان است یعنی زمانی که خروش مردم ایران، عمارت نظام ستم پیشه را بلرزه درآورده است.

ما نمی دانیم اصولا در استراتژی شما حمله تمام عیار و مقابله جدی با این رژیم تروریستی جا دارد یا خیر اما اگر می خواهید از شر تروریستهای حزب الله و حماس راحت شوید و ریشه ناامنی ها در منطقه و موشک پرانی تروریستهای اسلامی را برای همیشه بخشکانید بهترین زمان برای این کار همین الان است. تا زمانی که پول های بی حساب و کتاب مردم ایران به جیب گروههای تروریستی می ریزد، مشکل صلح خاورمیانه و امنیت اسرائیل حل نخواهد شد. کاری که امروز باید کرد را به فردا موکول نکنید و نگذارید هم مردم ایران و هم مردم اسرائیل و منطقه بیش از این هزینه شرارتهای تروریست های اسلامی را بدهند.

تصور کنید که اگر حمله شما در شرایط عادی صورت بگیرد، یعنی زمانی که مردم سرکوب شده و به زندگی عادی خود برگشته اند، معلوم نیست حملات احتمالی شما منجر به سقوط رژیم شود و درنتیجه مشکل امنیتی شما همچنان باقی خواهد ماند ولی اگر همین حالا که مردم در خیابانها هستند پایگاههای نظامی و انتظامی رژیم را بزنید، قطعا مردم ایران کار را تمام خواهند کرد و نه تنها ایران و اسرائیل بلکه منطقه و جهان از شر این غده تروریستی راحت خواهد شد.

دوستی دو ملت ایران و اسرائیل همچنان مستحکم و پایدار خواهد بود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
2
0
اگر مایلید نظر بدهیدx