بهره گیری هوشمندانه رژیم تروریستی از سازمان های بین المللی

رژیم تروریستی اسلامی در ایران بارها و بارها نشان داده که پایبند به مقررات بین المللی نیست زیرا ماهیتا جهان غرب را استکباری و نظام سلطه می پندارد. بخاطر همین است که در روز روشن گروگان گیری می کند، در کشورهای اروپایی ترور می کند، هزاران انسان بی گناه را در خیابان ها به رگبار می بندد، زندانیان را شکنجه و اعدام می کند و در منطقه جنگ افروزی و ایجاد تنش می کند.

کارهای این رژیم دقیقا همسان کارهای داعش و طالبان و بوکوحرام است اما برخلاف گروههای یادشده، جمهوری اسلامی در عین انجام عملیات تروریستی و آدمکشی طلبکار هم هست و از فرصتها و خلا های موجود در محافل بین المللی و رسانه های خارجی حداکثر بهره برداری را هم می کند.

مثلا شما ببینید. قاسم سلیمانی یک جنایتکاری بود که هم در کشتار مردم ایران شرکت داشت و هم دستش به خون هزاران هزار سوری و عراقی آلوده بود اما وقتی به درک واصل شد، فشار تبلیغاتی بسیار شدیدی در محافل غربی علیه کشته شدن او صورت گرفت بطوری که حتی برخی از سناتورها و نمایندگان دمکرات امریکا نیز آنرا محکوم کردند.

دقیقا همین اتفاق درباره کشته شدن محسن فخری زاده درحال روی دادن است. رژیم پرمدعا و بی شرم و حیا کار را به جایی رسانده که به کشورهای همسایه، اتحادیه اروپا، دبیرکل سازمان ملل و غیره زنگ می زند و از آنها میخواهد دربرابر این اقدام موضع گیری کنند و آنرا محکوم کنند.(بی شرفها حتی کار را به شورای امنیت کشانده اند)

یکی نیست بگوید آخه بی پدر مادرها شما که خودتان مجامع و محافل بین المللی را قبول ندارید و آنها را جزو نظام استکباری میدانید چگونه انتظار دارید که علیه اسرائیل همه نوع دشمنی بکنید اما توقع دارید اسرائیل هیچ کاری به شما نداشته باشد و اگر ضربه ای به شما زد فورا شکایت تان را به محافل صهیونیستی ببرید؟؟

مثل همان کاری که در دادگاه لاهه کردید. در دادگاه لاهه رفتند از امریکا شکایت کردند که وضع تحریم های امریکا نقض پیمان دوستی بین امریکا و ایران است که در زمان شاه امضا شده بود!!

خلاصه کلام این است که خلا های موجود در نظام بین المللی باعث شده است که رژیم یاغی و تروریستی اسلامی اینچنین از آن سواستفاده نماید. جهان نیازمند تغییرات بنیادین است بطوریکه ماهیت سازمان ها و مناسبات موجود تغییر اساسی کند. در حال حاضر سازمان ملل و موسسات اقماری آن تبدیل به مضحکه ای بی خاصیت شده که عده ای از طریق آن به نان و نوایی می رسند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها