به دستور وزارت ارشاد رژیم کلیپ تبلیغاتی بستنی دومینو به دلیل رفتار اروتیک بازیگر زن حذف شد

پس از آن که آن که، خبرگزاری تروریستی فارس به یک ویدئوی تبلیغاتی از سوی یک شرکت بستنی‌سازی در اینستاگرام اعتراض کرده و نوشت:

تبلیغات ساختارشکنانه و بعضا اروتیک برخی کالاهای مصرفی در فضای مجازی دو سه سالی هست که در فضای اینستاگرام از سوی شرکت‌های تولیدی انجام می‌شود. با اینکه اغلب آن‌ها با واکنش‌های منفی و تند مخاطبان صورت می‌گیرد، با این حال گویا آنها قصد دارند از این شیوه زننده برای دیده شدن استفاده کنند.

این خبرگزاری با اشاره به اینکه پیش از این شاهد تبلیغ‌های ابزاری یک برند شوینده و تولید شکلات بودیم، مدعی شد به تازگی یک برند بستنی‌سازی مشهور نیز با انتشار کلیپی واکنش کاربران مجازی را برانگیخت. در این کلیپ که یک بازیگر خانم با ظاهری نامناسب حضور دارد که با رفتارها و اداهایی کاملا اروتیک و جنسی که دقیقا تبلیغ روی آن سوار شده‌است با خوردن یک بستنی تبلیغ آن را می‌کند.

اشاره خبرگزاری فارس به تبلیغ بستی سازی دومینو است که در آن این شرکت برای تبلیغ یک محصول خود در اینستاگرام از شیوه متفاوتی برای تبلغ استفاده کرده است

وزارت ارشاد جمهوری اسلامی با بیان اینکه با سازندگان این ویدیو برخورد خواهد شد، توضیح داد: «با وجود آن‌که این تیزر بدون دریافت مجوز در فضای مجازی منتشر شده بود، ساعتی پس از انتشار و با رصد همکاران تبلیغاتی، کلیپ که خارج از مقررات مصوب تولید و توزیع شده بود، از صفحه شرکت مذکور حذف و تذکرهای لازم به آن‌ها ابلاغ شد.»

پ.ن: ظاهرا به دلیل تحریک برادران عرزشی و موج اعتراض آن ها در فضای مجازی، وزارت ارشاد دستور به برخورد با عوامل ساخت کلیپ و حذف آن از فضای مجازی را داده است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها