بی اختیار، رحم مادران شماست که نطفه های اهریمنی را در بطن خویش کاشتند!

پد بی اختیاری، دهان رهبر فرزانه شماست که مخزن فاضلاب است. بی اختیار شما بسیجیان حرام زاده و کریه سیما هستید که جز تبلور عقده هیچ چیز نیستید. بی اختیار شما بردگان خامنه ای هستید که برای لقمه ای چرب، سر دخترک بیگناهی را بر دیوار میکوبید. بی اختیار رهبر مفلوک و فلک زده شماست که ارباب پوتین هر وقت بخواهد افسارش را شل و سفت میکند‌.

بی اختیار شمایید که با دیدن باسن زن بر روی زین دوچرخه حشری میشوید. بی اختیار شمایید که با دیدن عکس زنان مرده بر سنگ های قبر، شهوتتان بالا میزند. بی اختیار شمایید که با دیدن یک زن در بازداشتگاه ها، اولین فکری که به ذهن های بیمارتان میرسد، تجاوز جنسی است.

بی اختیار شما خفتگان مجلس خبرگان هستید که رهبر انتخابی آن کوسه سقط شده، به پشمش هم شما را حساب نمیکند و حتی اجازه بیضه بوسی اش را هم به شما نمیدهد.

بی اختیار شما نمایندگان طویله اسلامی هستید که بدون اجازه رهبرتان حق ندارید کوچکترین قانونی را به تصویب برسانید.

بی اختیار شما نیروهای ضد شورش هستید که فقط میکشید و میزنید و حتی اختیار این را ندارید که بپرسید چرا؟

بی اختیار شما حافظان بیضه های بشار اسد هستید که به وقت حمله اسراییل هیچ اختیاری جز قمبل فنگ قهرمانانه ندارید!

بی اختیار شما مفعولان بی خازن لواط کار و بچه باز حوزه های علمیه هستید که تا خازن هایتان در نزد سعید طوسی ها ساییده نشود، عمامه بر سرتان نخواهند گذاشت.

بی اختیار ، آن هنرمندان و ورزشکارانی هستند که از ترس ارشاد و سهمیه فیلم و سریال و …‌ در حالیکه از درون دارند منفجر میشوند، حتی نمیتوانند فریاد بکشند و مجبورند در باتلاق جمهوری اسلامی گه بخورند، اما حرف نزنند.

بی اختیار آن لپ گلی چاقال خمینی است که وقتی برای ثبت نام ریاست جمهوری می رود، خامنه ای اجازه اش را نمیدهد.

بی اختیار شما خواهران و برادران بسیجی هستید که از فرط عقده و فرومایگی، شده اید مامور سرکوب رژیم!

اگر در این سرزمین هنوز کسی اختیار داشته باشد، آن افراد کسی نیستند جز همین شیرزنانی که با گیسوها و فریادهایشان، تخت های خلافت و استعمار ۱۴۰۰ ساله را لرزانده اند.

آری ما اختیار داریم به وقت گفتن مرگ بر خامنه ای، آری ما اختیار داریم،به وقت گفتن مرگ بر جمهوری اسلامی. ما چنان سربلند به پیشواز مرگ رفته ایم، که نیستی و جاودانه شدنمان نیز اختیاری است؛با ما از بی اختیاری حرف نزنید، که بی اختیار بودن و نوکر پوتین روسیه و چین شدن، فقط از رهبر مفلوک و سرداران شپشو و بوگندوی سپاه بر می آید.

ما این روزها به اختیار خویش بر لبان مرگ بوسه زده ایم و به اختیار خویش وطنمان را از شما بیماران جنسی و دزد و جنایتکار پس خواهیم گرفت!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها