تایید شد: کشور رسما به صورت خر تو خر اداره می شود!

اوضاع بلبشوی اداره کشور روز بروز ابعاد تازه ای می یابد. بعد از رسوایی افشا فایل صوتی ظریف موسوم به ظریف گیت، که مشخص شد اداره کننده رسمی کشور در عرصه دیپلماسی و نظامی با دستور و تحکم روس ها و اجرای کفتارهای سپاه انجام شده و در این میان نقش دولت تقریبا صفر میباشد. یا دستورات خامنه ای نادان در مورد اموری که اصلا سر رشته ای ندارد به دولت درمورد حذف سند ۲۰۳۰یا منع ورود واکسن کرونا در اوج وخامت گسترش این بیماری خطرناک در حالی که کشورهای همسایه واکسیناسیون را با موفقیت به پیش میبرند. حالا ببینید خبر جدید ایرنا در مورد دستکاری جداول بودجه که به تصویب نمایندگان مجلس رسیده است.

فقط به چند فقره که بسیار مضحک می باشد توجه کنید:

در حالی که مجلس هیچ ردیف بودجه ای برای فعالان فصای مجازی صدا و سیما تخصیص نداده ، در بودجه ابلاغی قالیباف ۱۵۰۰ میلیارد ریال بودجه به این بخش تخصیص داده شده است.

بودجه نیروی انتطامی در مورد تقویت بنیه دفاعی به بیش از سه برابر افزایش یافته است . به این ترتیب که از ۸۶۶ میلیارد ریال به ۳۰۱۶ میلیارد ریال افزایش یافته است.

۳۰۰میلیارد ریال بودجه نیز برای مسکن نیروی انتظامی اختصاص یافته در حالی که برای کارکنان آموزش و پرورش یا وزارت بهداشت چنین خوش خدمتی صورت نگرفته است!

ایضا بخش سایبری سازمان تبلیغات اسلامی هم از دست و دلبازی قالیباف بی نصیب نمانده و ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه گرفته تا سایبری ها با آسودگی به لجن پراکنی ادامه دهند.

بودجه سازمان بسیج نیز از ۲۱۲۱ ریال بطور غیر قانونی به ۴۱۶۷ میلیارد ریال یعنی دوبرابر افزایش یافته است.

بنده به نیابت از مردم همیشه خفته ایران‌ پیشنهاد می کنم جمع کنید این مجلس و دولت و دفتر و دستک را و به همان شیوه حسینقلی خانی کشور را اداره کنید! در این صورت خیال همه مردم و اربابان جراید هم از دلقک بازی های شما بکلی راحت خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها