تروریستهای حشری و دست و پا چلفتی جمهوری اسلامی

گاهی برخی از اتفاقات در لابلای خبرها گم میشود و ذهن ما فرصت کافی برای تامل روی آنها را از دست میدهد. یکی از این حوادث ماجرای خنده دار اعزام چند تروریست جمهوری اسلامی به تایلند بود که روز گذشته نهایتا در برابر آزادی یک پژوهشگر اهل استرالیا آزاد شدند و به ایران برگشتند.

در سال 2012 جمهوری اسلامی سه نفر از مزدوران خودش را به نامهای سعید مرادی، محمد خزایی و مسعود صداقت زاده به تایلند فرستاد تا سفیر اسرائیل را ترور کنند. این سه نخاله همان شب اولی که به تایلند می رسند بلافاصله برای عیش و نوش راهی پوکت و سپس پاتایا میشوند و هر یک روسپی ای را انتخاب کرده و به هتل می برند.

چند روز و چند شب به همین منوال می گذرد تا اینکه از تهران دستور شروع عملیات بیاید. بالاخره روزی خانمی به نام لیلا روحانی به آنها زنگ می زند و از آنها میخواهد هرچه سریعتر به بانکوک برگردند و به خانه ای که از پیش برای آنها اجاره شده بود مستقر بشوند. آن سه کله پوک در خانه مشغول آماده کردن مواد انفجاری بودند که یکی از نارنجک ها می ترکد و سعید مرادی سرش خونین میشود.

سعید مرادی که حسابی ترسیده بوده فورا از خانه خارج میشود و جلوی یک تاکسی را می گیرد تا به بیمارستان برود اما راننده تاکسی وحشت می کند و داد و هوار راه می اندازد و در همین هنگام یک پلیس از دور به انها نزدیک میشود. سعید مرادی از جیبش یک نارنجک بیرون می آورد و با تمام قدرت آنرا به سمت پلیس پرت می کند اما نارنجک به درخت برخورد می کند و بسمت او برمیگردد و جلوی پای خودش منفجر میشود که منجر به قطع هردو پایش میگردد!

با انفجاری که در خانه رخ داد آن دو تروریست دیگر فرار می کنند. محمد خزایی در فرودگاه بانکوک دستگیر میشود ولی مسعود صداقت زاده به مالزی فرار میکند و در آنجا توسط پلیس مالزی دستگیر میشود. لیلا روحانی کمی زودتر از آنها موفق میشود از مالزی به تهران فرار کند.

رژیم جنایتکار اسلامی برای آزادی این سه نفر خیلی تلاش کرد و بی نتیجه بود تا آنکه رژیم به فکر استفاده از شیوه 40 ساله خودش یعنی همان گروگانگیری می افتد. آنها از طریق دانشکده الهیات تهران خانم کایلی مور گیلبرت استرالیایی را در تابستان سال ۱۳۹۷ برای شرکت در هفتمین کنفرانس بین‌المللی شیعه‌شناسی به ایران سفر دعوت می کنند.

این پژوهشگر ساده لوح به محض ورود به ایران دستگیر میشود و تلاشهای اولیه دولت استرالیا برای رهایی او بی نتیجه می ماند تا آنکه چند ماه پیش وزیر امور خارجه استرالیا گفت برای آزادی این شهروند استرالیا در حال انجام تلاشهای حساسی هستیم که نمی توانم جزئیات آنرا اعلام کنم.

ظاهرا استرالیا بدلیل ارتباط نزدیکی که با مالزی و تایلند دارد واسطه آزادی این سه تروریست دست و پا چلفتی رژیم منحوس اسلامی شد بطوریکه رسما و علنا در خبرها اعلام کردند که این خانم استرالیایی را با سه بمب گذار ایرانی معاوضه کرده اند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها