تفسیر آرای باطله به روایت فائزه هاشمی؛ خجالت بکشید خانم!

واقعا کثیف تر و وقیح تر از اصول گرایان جنایتکار این استمرار طلبان هستند. بچه کوسه ادعا کرده است در این انتصابات مهندسی شده و مثل همیشه تقلب شده این طرفداران جلیلی و لاریجانی بوده اند که رای باطله به صندوق انداخته اند!

آرای باطله مهم است چون هم دهن کجی مستقیم به خامنه ای بود و هم اگر همین ارقام دستکاری شده را به تحریمی ها اضافه کنید، نظام در اذهان عمومی مردم ساقط شده است. بچه کوسه این را خوب میداند و میخواهد این ۴ میلیون را به نفع نظام به تنور انتصابات بچسباند.

خانم هاشمی جلیلی و لاریجانی تایید صلاحیت هم میشدند ۴ میلیون رای نداشتند! جگر خودتانید و آن استمرارطلبان بی شرم و بی شرف!

اصلاح طلب اصول گرا دیگه تمومه ماجرا

خانم هاشمی بابا اکبر کوسه جنایتکارتان هم اگر در استخر غرق نشده بود و این دوره شرکت میکرد؛ ۴ میلیون رای نداشت وای به حال آشغال کله هایی مثل لاریجانی و جلیلی. رای «مجبورشدگان» را مصادره نکنید. خجالت بکشید!

با هم اراجیف فائزه را برای ثبت در تاریخ چند بار بخوانیم:

نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برخی اخبار تایید نشده در مورد انداختن آرای سفید به صندوق‌های رأی از سوی طرفداران سعید جلیلی یا علی لاریجانی به دلایلی که برای او نامشخص است گفت، دلیل این اقدام احتمالا می‌تواند حضور نداشتن نامزد مورد نظر آنها پس از انصراف جلیلی و رد صلاحیت لاریجانی باشد.

وی اضافه کرد، این افراد شاید فقط می‌خواستند رأی دهند که برچسب «ضدانقلاب» به آن‌ها زده نشود، اما چون نامزد مورد علاقه‌شان حضور نداشت و در نتیجه به این وضعیت معترض بودند، رأی سفید به صندوق‌ها انداختند. به عقیده این فعال سیاسی، وقتی آرای باطله «دومین مقام» را پیدا می‌کند، «معنی‌دار» است و جای تأمل دارد و حکومت باید به آن توجه کند، چرا که «نشانه اعتراض» است.

به اشتراک بگذارید: