تکنولوژی فشار روانی

ما خانوادگی واکسن زدیم چون آنرا برای سلامتی خود و جامعه مفید می دیدیم اما انتظار نداریم همه مثل ما فکر کنند. عده ای هستند که مخالف هرنوع داروی شیمیایی، آمپول و واکسن هستند. 

این روزها رسانه های چپگرا در امریکا و کانادا آنچنان فضای اختناق و جو مسمومی علیه مخالفان واکسیناسیون ایجاد کرده اند که گویی هرکس نمی خواهد واکسن بزند دچار قتل و جنایت بزرگی شده و باید از همه حق و حقوق اجتماعی محروم شود. الان وضع طوری شده که هرکس را بخواهند تخریب کنند و یا ترور شخصیت کنند می گویند طرف مخالف واکسنه!

نکته منطقی ماجرا این است که اگر بخش زیادی از مردم بهر دلیلی واکسن نزنند، بحران کرونا فروکش نمی کند اما خوشبختانه در امریکای شمالی بالای ۷۰ درصد جمعیت واکسینه شده اند و بنابراین درست نیست آن بخشی از جامعه که نمی خواهند واکسن بزنند را تحت فشار قرار داد. جامعه چند لایه است، انواع و اقسام دیدگاهها و سلیقه ها وجود دارد. این سلیقه ها تا جایی که برای سلامتی و امنیت جامعه خطر ندارند باید آزاد باشند.

مثلا عبور از چراغ قرمز برای همه ممنوع است و تقریبا استثنا بردار نیست اما اینکه همه را مجبور کنیم که مثلا غذای گیاهی و بدون گوشت بخورند منطقی نیست. ما اگر سیگاری نیستیم معنی اش این نیست که تولید و خرید و فروش سیگار را ممنوع کنیم تا افراد سیگاری هم نتوانند سیگار بکشند.

این مشکل، در جوامع غربی هست که هر کس قدرت و رسانه و پول دارد، سلیقه اش را بر دیگران تحمیل می کند اما انصافا در مقایسه با کشورهای عقب مانده و مخصوصا جمهوری اسلامی اینجا بهشت است. در حکومت اسلامی، همه چیز باید به سلیقه ولی فقیه و چند تا آخوند ابله بیسواد باشد. از نحوه لباس پوشیدن بگیر تا ممنوعیت وسایل جلوگیری از حامله گی.

خطری که جوامع غربی را تهدید می کند این است که اگر جلوی سیطره فشار روانی رسانه های چپگرا گرفته نشود، خیلی سریع اینجا هم تبدیل به جمهوری اسلامی یا ونزوئلا و کوبا و کره شمالی میشود. همیشه ورشکستگی و بدبختی کشورها از ورشکستگی فرهنگی نشات می گیرد. چپ گراها و گلوبالیست ها دارند بنیان آزادی و تمدن غربی را از بین می برند که عواقب آن ورشکستگی اقتصادی و فقر و فساد اجتماعی خواهد بود.

به اشتراک بگذارید: