تیراندازی در شاهچراغ صد در صد کار رژیم است

چند سال است مرتب نوشته ام که داعش دست پخت رژیم جنایتکار آخوندی بود که قاسم سلیمانی بانی آن شد و این گروه را برای نجات بشار اسد از سقوط حتمی به میدان آوردند. جمهوری اسلامی حتی یک روز هم علیه داعش وارد جنگ و مقابله نشد، چه در سوریه، چه در عراق. شما یک نمونه سراغ ندارید که مثلا سپاه قدس و نیروهای داعش در جایی درگیری نظامی آشکاری داشتند. آن اواخر وقتی دیدند امریکا و نیروهای عراقی موفق شدند موصل را از لوث تروریستهای داعشی پاکسازی کنند، سپاه پاسداران اعلام کرد ۷ فروند موشک به ناحیه ای از سوریه شلیک کرد که همگی و بدون استثنا کیلومترها آنطرفتر فرود آمدند و هیچ داعشی صدمه ای ندید.

عقل بزرگترین سرمایه هر انسان است. اگر عقل مان را بکار بیاندازیم براحتی می توانیم ادعا کنیم که در شرایطی که همه مرزهای زمینی و هوایی ایران بشدت کنترل میشود، داعش چگونه موفق شده به شیراز بیاید و مردم عادی را بکشد؟ شما را نمی دانم اما من یکی عقل و شعورم اجازه نمی دهد ادعاهای دروغین جمهوری اسلامی را باور کنم.

جمهوری اسلامی در طراحی سناریوهای تروریستی سابقه دار است. معمولا تعدادی از زندانیان عادی را با وعده های گوناگون فریب میدهند و آنها را مسلح کرده روانه محل جنایت می کنند و بلافاصله هم اعلام می کنند داعش مسئولیت آنرا قبول کرد!!

جمهوری اسلامی این قبیل سناریوها را از سر بدبختی و بیچارگی اجرا می کند در حالی که مردم آگاه شده اند و هرگز ادعاهای این رژیم تبهکار را باور نخواهند کرد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
8 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها