جانشینان احتمالی علی خامنه ای مشخص شدند!

سال ۸۸ را باید نقطه عطفی در دوران رهبری خامنه ای دانست. سالی که او کلنگ اتوبان « یادگار مقام معظم رهبری» را زد؛ سالی است که خون نداها و سهراب ها خواب را از چشمان رهبر نفهم انقلاب ربود و مردم علنا در خیابان ها با فریاد «مجتبی بمیری، رهبری رو نبینی» به رهبر نفهم انقلاب حالی کردند که جمهوری اسلامی با مرگ او زیاد دوام نخواهد آورد.

خامنه ای و پسر حرامی اش مجتبی ابتدا کوتوله هزاره را بالا کشیدند تا وقاحت او کوسه رفسنجان و دار و دسته استمرار طلب خمینی پرست را به لجن بکشد. پس از حذف سیاسی و فیزیکی اکبر کوسه و شرکا، و در پی اش کنار رفتن گزینه هایی چو هاشمی شاهرودی و لاریجانی حالانوبت قاسم سلیمانی بود که توسط اطلاعاتی که از عراق و ایران به آمریکا داده شد، کتلت راه رهبری مجتبی شود – چه بسا این وسط مژتبای خوک ژن بدون هماهنگی با ددی، حاج قاسم را غیر مستقیم به آرزویش رسانده باشد!

آخرین قربانی این اتوبان یک طرفه، ابراهیم رییسی ۶ کلاسی است که برای رییس جمهور شدن در دوره های قبل، حتی با امیر تتلو‌هم دیدار کرد. این احمق جنایتکار نمیداند اگر قرار بود او رهبر شود، هیچوقت گرانی ها و حذف ارز را گردن او نمی انداختند.دیگر همه چیز روشن شده است؛ کاندیدای رهبری آینده خامنه ای vs خامنه ای است! البته اگر مردم، جمهوری اسلامی را باقی بگذارند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها