جمهوری اسلامی بازهم دروغ گفت

ذات حکومت آخوندها دروغگویی است. برای همه چیز دروغ می گوید. اصلا فکر نمی کند که دم خروس از زیر عبایش بیرون می زند و باعث رسوایی بیش از پیش اش می شود.

مثلا شما ببینید هر آدمی که دو دقیقه وقت بگذارد و خبرهای ضد و نقیض درباره نحوه سقط شدن حسن ایرلو یا همان سردار شهلایی را کنار هم بگذارد براحتی می فهمد که این تروریست جنایتکار بر اثر کرونا به درک واصل نشده بلکه بر اثر بمباران هواپیماهای عربستان لت و پاره شد.

مهمترین دلیل، اظهارات فرزند همین فرد است که نوشته همانطور که ترامپ سردار سلیمانی را شهید کرد، بن سلمان هم پدر مرا شهید کرد. یعنی هیچ حرفی از کرونا و مریضی نزده است.

دلیل دیگر این است که در همان ساعات اولیه بمباران در یمن، کاربران حوثی طرفدار رژیم آخوندها تصاویری از محل بمباران را منتشر کردند و گروهی از حوثی را را متهم کردند که محل اختفاء سفیر جمهوری اسلامی را به دشمن داده اند.

دلیل سوم توئیت یکی از سرداران سپاه (سعید محمد) است که به صراحت می گوید حسن ایرلو شربت شهادت را سرکشید.

حالا چرا جمهوری اسلامی در این ماجرا دروغ می گوید؟

اگر راستش را بگوید، باید از عربستان انتقام بگیرد که در توانش نیست. چاره ای ندارد باید زیر سبیلی از این ماجرا بگذرد و آنرا گردن ویروس زبان بسته بیاندازد.

ضمنا برخی از کاربران باصطلاح ارزشی گفته اند که این همان سردار شهلایی تحت تعقیب ارتش امریکاست که من هرچه تصاویر را کنار هم گذاشتم نتوانستم این ادعا را تایید کنم. البته تکذیب هم نمی کنم.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها