جناب زید آبادی مطالبت بوی تعفن می دهد!

جناب زید آبادی، یک زمانی شما ملقب به شرف آل قلم بودید. البته برای من مهم نیست چرا به این لقب شهره بوده اید. اما وقتی برخی اوقات مطالب سخیف شما را می خوانم، نه تنها شرفی در آن نمی بینم، بلکه بیشتربوی تعفن را حس می کنم.
نمی دانم از نظر شما براندازی یعنی چی؟ لابد براندازی یعنی نامه نوشتن به یک قاتل که خون هزاران جوان ( شهریور ۶۷) از دستان او می چکد. مشمئز کننده تر از این چه چیزی است؟
نمی دانم چشمان شما نمی بیند یا ما داریم اشتباه می بینیم؟ آیا در آبان ۹۸ که صد ها هزار انسان عصیان زده به خیابان ریختند، شما در ایران نبودید؟ وقتی میلیون ها انسان روز ۲۸ خرداد در خانه نشستند تا امثال شما استمرار طلبانان و کفتارها و لاشخورهای حکومتی را مضحکه دنیا کنند لابد در صف انتخابات حماسی رژیم با دم خود در حال گردو شکستن بودید.
الانم با یک تلفن از دفتر رییسی چنان ذوق مرگ شده ای که نگو و نپرس!
و نمی دانم اگر معانی این ها بر اندازی نیست، پس چیست؟

آقای زید آبادی، به نظرم شرف اهل قلم شما نیستی . شرف اهل قلم پویا ، ندا، سهراب، ابراهیم کتابدار، ستار بهشتی، نوید افکاری، بهنام محجوبی، زهرا کاظمی و هزاران انسان بی گناه و قربانی این رژیم هستند و اگر خیانت های امثال شما نبود، این رژیم در همان تیر ماه ۷۸ و یا نهایتا عاشورای ۸۸ به افسانه ها می پیوست.
می دانم عصبانیت امثال شما از ۲۸ خرداد است، اما بیدار باشید تا خشم براندازان را هم به موقع ببینید، ۲۸خرداد تنها یک مقدمه بود برای تعیین یک سرنوشت.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها