جناب سخن؛ التماس به یک ویروس برای بیرون راندن یک ویروس دیگر چرا؟!!

جناب سخن عزیز ، در درخواست شما از رهبر جنایتکار جمهوری اسلامی، کشور باید ۳ هفته با حکومت نظامی تعطیل شود! این کار فقط از شما بر می آید!؛ چند ایراد وجود دارد.

۱- این رهبر اگر دنبال حفظ جان ایرانیان بود . اگر فکر عزت و سرفرازی مردم ایران بود که حال و روز کشور چنین نبود. واقعا تصور می کنید او برای منزلت ایران و ایرانیان ارزشی قائل است. سخت در اشتباهید! از توضیح و تکرار مکررات خودداری می کنم. و فقط کافی است نگاهی بیندازید به وضع اسفبار خوزستان که به دلیل هال و هول ملاهای قمی و انتقال آب خوزستان به آنجا به یک کویر لم یزرع تبدیل شده است

۲- سیدعلی خامنه ای خود مسبب بروز این فاجعه در کشور است. هم او بود که در ۴ اسفند ۹۸ در حالی که همه رهبران جهان اقدامات پیشگیرانه را در کشورشان آغاز کردند، با پوزخند و تمسخر کرونا را بیماری کذایی نامید. چطور شما از یک غده سرطانی انتظار دارید که حال بیمار را بهبود بخشد. او خود در بدترین وضعیت کشور در دوسال اخیر در خصوص کرونا و وضع اسفناک بیمارستانها می گوید:

«کشور به این مجالس با برکت (محرم) احتیاج دارد.»

حال با این اندیشه بیمارگونه و قصد او در برگزاری مجالس کذایی حسینی در بدترین وضعیت پاندمی کرونا از او درخواست حکومت نظامی کرده اید تا وضع بیماری کرونا مهار شود؟ تصور می کنید این ملاهایی که مردم را بخوردن ادرار شتر و استعمال روعن بنفشه و داروی امام کاظم برای غلبه بر بیماری کرونا توصیه می کردند ، از خیر بساط کاسبی محرم می گذرند. بقول خمینی آنها هرچه دارند از این محرم و صفر و تحمیق مردم است.

واقعا تصورتان این است که او و حکومت مافیایی اش مایحتاج مردم را تامین و آب و برق را در دوره قرنطینه مجانی می کنند. این ها در همین بیماری کرونا چنان به حال و روز مردم آورده اند که زبان از بیان آن قاصر است. صفهای عریض و طویل تهیه دارو، ورود داروهای کرونا و واکسن ( حتی فایزر) به بازار سیاه و اخذ هزینه های چندصد برابری از مردم. به جرات می گویم هزینه های درمان مردم حتی با بیمه های کذایی بالغ بر چند ده میلیون تومان می شود. در روزهای ابتدایی اپیدمی هم حتی اقلامی چون ماسک و الکل قیمت های عجیب و غریبی داشتند. بسیاری از مردم هم که هزینه تامین دارو و بیمارستان را نداشتند، به همین دلیل بسادگی جان خود را از دست دادند.

۳_ این غده چرکین آنقدر غرور و تکبر دارد که باز هم ورود واکسن را از امریکا و انگلیس آزاد نکرد. و تصور شما در خصوص از خر شیطان پیاده شدنش اشتباه است. معاون وزیر بهداشت در این راستا گفته است ورود واکسن فایزر و مدرنا غیر از کشورهای امریکا و انگلیس آزاد است! فقط همین سخن کافی است تا به بلاهتشان پی ببرید.

آری ! التماس به یک ویروس برای کنترل یک ویروس دیگر به نظر من آب در هاون کوفتن است. البته می دانم که سخن شما و مطلبتان باز هم در نهان حاوی طعنه و سرزنش است اما در این خصوص بجای طعنه و سرزنش باید آن ها را در عرصه بین المللی رسوا و در محاکم کیفری بین المللی به دلیل قتل عام عامدانه مردم مورد تعقیب قانونی قرارداد. دشمن شماره یک ایرانیان ولی فقیه و نظام جمهوری اسلامی است نه ویروس کرونا.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها