جناب مصطفی قربان پور، کارگردان فیلم زندگی «سعید طوسی»، لطفا این فیلم را بدون سانسور بسازید!

با درود به روان خمینی حقیر که با انقلابش باعث شد تخصص و تعهد و استعداد در این مملکت به پشیزی نیارزد و جای همه اینها را ۲۰ سانتی متر پشم و یک جای مهر بر پیشانی و یک انگشتر عقیق و یک پیراهن یقه چرک سپید پر کند و ایران به ابتذالی بیفتد که حتی در صورت سرنگونی رژیم مستقر فعلی شاید ۱۰۰ سال تلاش لازم باشد تا ما بتوانیم به همان روزگار بد قبل از انقلاب باز گردیم!

اول از همه خدمتتان عرض کنم من شما را نمیشناسم و حتی زحمت این را به خود ندادم که با چند کلیک ساده با سابقه هنری شما آشنا شوم؛ اما از آنجا که در مطبوعات اعلام شد قرار است شما فیلم قاری پدوفایل بیت رهبری را بسازید، تصمیم گرفتم چند کلامی را به عنوان یک شهروند ساده ایرانی با شما در میان بگذارم و از سوالات و دغدغه های ذهنی ام که دلیلش ساخت فیلم زندگی سعید طوسی است، شما کارگردان محترم را آگاه کنم تا شاید با مطرح کردن این سوالات کمک کوچکی به جامعه هنری و‌ملت ایران کرده باشم که بی صبرانه منتظر است تا ببیند شما قرار است چگونه فیلمی را به افکار عمومی ملت شیاف کنید.

اول از همه میخواستم تقاضا کنم با توجه به موفقیت های روزافزون سپاه پاسداران در عرصه های تولید موشک و کاندوم و این اواخر سریال برای شبکه های خانگی _ که گل سرسبدش هم سریال «آقا زاده» است_ شما هم به جای فیلم، سریال بسازید؛ هم سوژه حاضر است و هم بودجه!

هر چه فکر میکنم میبینم زندگی این قاری یگانه بیت رهبری در یک فیلم حتی ۳ ساعته محال است همه ابعادش واکاوی و شناسانده شود؛ پس پیشنهاد میکنم یک سریال ۳۰ قسمتی بسازید، آن هم ویژه ماه مبارک رمضان، هم روزه داران بهتر سرگرم میشوند و هم با توجه به زندگی عرفانی استاد سعید طوسی، به معنویات جامعه اضافه میگردد، این جهاد فرهنگی شما کارگردان نمونه و مردمی باعث میشود مردم بدانند وقتی امام راحل در بهشت زهرا فرمودند معنویاتتان را زیاد میکنیم، واقعا این شعار به معنای کلمه در نظام اسلامی در حال اجرا شدن است.

مورد دومی که باید به آن پرداخته شود، دسته این «سریال» است که هنوز ما نمیدانیم آیا قرار است به صورت مستند باشد و یا قرار است از هنر فروشان موسسه اوجی کمک گرفته شود و این فیلم یا سریال جنبه «سرگرمی» داشته باشد!؟

مورد سوم ارزشیابی این سریال است. با توجه به اینکه در نیمی از زندگی استاد طوسی شورت مامان دوزشان پایین بوده است، آیا این سریال در دسته + ۱۶ قرار میگیرد و یا اگر قرار است صحنه های فریب خوردن استاد از کودکان کامل و بدون سانسور جلوی دوربین رود، این سریال در دسته + ۱۸ قرار میگیرد!؟

مورد چهارم پیشنهادهای خارجی برای کسب اجازه پخش در کشورهای غیر مسلمان است. راستش امت حزب الله نگرانی دارد اگر این فیلم یا سریال ساخته شود، کمپانی هایی چو آمازون با خرید امتیاز این سریال از شما، این سریال فاخر را در ژانر «وحشت» قرار دهند و با این کار به زندگی پربار استاد توهین کنند! ما از شما خواهش میکنیم برای رفع هرگونه سوء تفاهم احتمالی، حق پخش این سریال را به هیچ کشور غیر مسلمانی ندهید. این غربی ها سالهاست به دلیل عدم شناخت از اسلام ناب محمدی، به پیامبر شریف اسلام تهمت بچه بازی میزنند، حالا شما فکر کن این شیاطینی که به پیامبر اسلام به دلیل ازدواج با حضرت عایشه ۹ ساله _ که خدا شاهد است جشن تکلیفش را هم خود رسول الله گرفته بودند_ بهتان می بندند و کاریکاتور میکشند، با شما و فیلمتان چه خواهند کرد!

مورد پنجم درخواست از آقای مهاجرانی برای رایزنی با رهبر انقلاب است که اگر خدا خواست و عبا بوسی عطا خان مورد قبول واقع شد و «دکل دزدی» هایشان مورد عفو حضرت آقا قرار گرفت، حضرت آقا مستقیما دستور دهند که نماینده ایران در اسکار فیلم شما باشد. با این کار هم از حضور فیلم های کارگردانان بی سوادی چو اصغر فرهادی و بهرام بیضایی و ناصر تقوایی و داریوش مهرجویی جلوگیری خواهیم کرد و هم با حضور تنها فیلم یا سریالی که هم معنوی است و هم ترسناک، هم پورن است و هم دردناک، هم آه است و هم فغان، همه اسکارها را برای «جمهوری اسلامی» درو خواهیم کرد، اگر هم داوران خواستند در حق شما ظلمی کنند، خودمان را به مصدومیت میزنیم و به بهانه حضور اسراییلی ها در جشنواره، آرام نمی گگیریم!!! و انصراف میدهیم و همان پاداشی را که قرار بود در صورت برنده شدن از نظام سلطه دریافت کنیم، با هیچم شدن، دو برابرش را از رهبر فرزانه انقلاب خواهیم گرفت!

مورد ششم عدم پرداختن حتی یک ریال به خانواده هایی است که کودکان پلیدشان ، مرد قرآن را فریب دادند و به ساحت قدسی ایشان ضربه وارد کردند. مشتی خانواده های طاغوتی و ضد نظام و ولایت که حاضر نشدند از موضوعات پیش و پا افتاده ای مثل کودک آزاری و «تجاوز» _ در راه آرمانهای امام راحل بگذرند_ نباید یک ریال هم از عواید این فیلم نصیبشان شود.

و‌من الله توفیق، یک شهروند ساده

۹/۹/۹۹ تازی

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها