حاضرخوری مجاهدین از دادگاه حمید نوری

اگرچه بعضی افراد معتقدند حافظه تاریخی ما ضعیف است اما نه آنقدر ضعیف که حوادث یکسال و دو سال قبل را نتوانیم به یاد بیاوریم. شما ببینید روزهای اولی که به همت ایرج مصداقی و دوستانش حمید نوری در فرودگاه استکهلم بازداشت شد، سازمان مجاهدین آنرا نقشه رژیم می دانست و البته افراد کم خردی مثل هادی خرسندی و برخی دیگر از چپول های فسیل و درمانده هم با این ادعای مضحک مجاهدین همراهی کردند.

امروز که حکم محکومیت حمید نوری اعلام شد، مجاهدین در بیرون دادگاه لشگر کشی کرده و با سردادن شعارهایی همچون درود بر مجاهد، درود بر رجوی این پیروزی را به حساب درایت خانم رجوی و برادر مسعود که اصلا معلوم نیست کدام دخمه ای قایم شده گذاشتند.

من معتقدم در فردای سقوط جمهوری اسلامی نباید خطر این گروه مرده خور و فرصت طلب را نادیده گرفت. اینها براحتی میتوانند لقمه را از دست مردم بقاپند و حاضرخوری کنند. مجاهدین باید بخاطر جنایاتی که در قبل از انقلاب مرتکب شده اند و این روزگاه تاریک را بر سر ایران و ایرانیان آورند در دادگاه مردمی محاکمه شوند ولو اینکه تعداد کمی از آنها زنده باشند. باید برای مردم مشخص شود قبل از انقلاب اینها برای کدام دولت خارجی مزدوری میکردند و پول و اسلحه می گرفتند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
1
0
اگر مایلید نظر بدهیدx