خامنه ای :پیغمبر دستور داد افراد را ترور کنند؛ امروز هم رهبری تکلیفش اقتضا کند علنی خواهد گفت!

امروز به صورت اتفاقی صحبت های خامنه ای در دهه هفتاد را گوش دادم و چه زیبا که سید علی علنی و به درستی اعلام میکند که پیامبر اسلام پدر همه تروریست های جهان است.

https://mobile.twitter.com/hafezeh_tarikhi/status/418196818702262272

علی خامنه‌ای در ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ میگوید :

خشونت یعنی کشتن، کتک زدن، زندانی کردن. خشونت قانونی خوب است. آن‌جایی که حکومت اسلامی در مقابل اغتشاش قرار میگیرد بایستی با خشونت رفتار کند. از اسم خشونت نباید ترسید پیغمبر دستور داد افراد را ترور کنند. امروز هم رهبری تکلیفش اقتضا کند علنی خواهد گفت!

جان آدمی ارزشمندترین سرمایه ای است که دارد اما جانوران مسلمان که سودای شهادت دارند و به قول خودشان «جان بر کف» هستند، دنیا را به لجن کشیده اند.

یک فرد عادی مافیا و یا یک توزیع کننده مواد مخدر وقتی در چنگال عدالت گرفتار میشود سعی میکند هر طور شده حبس خود را کم و یا حکم اعدام خود را نقض کند. خلافکاران معمولی در دنیا برای بازگشت به چرخه عادی زندگی گاهی حتی با پلیس همکاری میکنند و همکاران خود را لو میدهند و خلاصه هر کاری میکنند که زودتر به اجتماع بازگردند اما در جبهه مخالف وقتی تروریست های طالبان یا داعش و یا جمهوری اسلامی مردم را منفجر میکنند، خودشان را هم از بین میبرند و جانشان برایشان مهم نیست؛ چرا که فکر میکنند پس از شهادت حوریان فاحشه بهشت منتظرند تا این شپشوهای مسلمان از زمین به آسمان برسند و سکس بدون توقف را به این احمق ها هدیه دهند.

فقط برای یک لحظه قیافه این طالب ها را با آن ریش بلند و سیمای کریه در نظر بگیرید که قرار است کنار رودخانه های عسل با حوریان زیبارو سکس کنند.

مثل الجنّة الّتى وعد المتّقون فيها … وأنهر مّن عسل ….

این احمق ها هنوز نمیدانند نهر عسل قابل جاری شدن نیست و اگر این شپشوها را در عسل بیاندازند، فرو میروند و دیگر بالا نمی آیند.

امروز داشتم سیمای نکبت اولین فرمانده سپاه تروریست های ۵۷ تی اشغالگر ایران را می دیدم و با خود میگفتم براستی اینها فرقشان با طالبان در چیست؟ چگونه مملکتی چو ایران اسیر دست این اوباش میشود؟

چگونه است میلیون ها نفر افغانی از پس ۱۰۰ هزار طالب بر نمی آیند؟ براستی به جز نهراسیدن مسلمانان مغز نخودی از مرگ و ایجاد وحشت و ترور_ و ترسیدن انسان های معمولی از مرگ_ آیا راز دیگری در میان است؟

وقتی وحشیگری این جانوران مسلمان را آدمیزاد می بیند تنها فکری که به ذهنش میرسد این است که ای کاش ایلان ماسک ها زودتر ارتش «روبات ها» را راه بیاندازند تا ما شاهد فاجعه ای مثل اشغال دوباره افغانستان توسط طالبان نباشیم. ربات ها تنها راه مقابله با این احمق های جان بر کف هستند. البته اگر اوباش کمونیست آمریکا که در حزب «دموکرات» لانه سازی کرده اند، بگذارند که ربات ها طوری برنامه ریزی شوند که بتوانند همه این تروریست ها را همانند فیلم های تخیلی مثل روبوکاپ از میان بردارند.

یادتان هست برای بدرفتاری با چند اوباش طالبان در زندان گوانتانامو چه الم شنگه ای سلیته های چپول به راه انداختند؟ یادتان هست چگونه جورج بوش و تونی بلر را ماشین تبلیغاتی چپول ها آچمز کردند؟ حالا امروز جهان با دیدن اشغال افغانستان باور دارد اگر آمریکایی ها همه این اوباش را از بین برده بودند، امروز میلیون ها افغانی قربانی نمیشدند.

امروز که زنان افغان و کودکان افغان در افغانستان پرپر میشوند ، چرا دیگر خبری از سازمان های ضد جنگ ( No War) نیست؟ آیا جز این است که پول این سازمان ها را همین جمهوری اسلامی ها و طالبان ها و داعش ها پرداخت میکنند و امروز دقیقا پااندازان چپول به فرمان پرداخت کنندگان هزینه هایشان خفه شده اند؟

چرا راه دور برویم در زمان شاه دیدید چگونه غربی های نفت خوار با حمایت از تروریست های ۵۷ تی و چریک های آدمکش و فشار بر ساواک باعث روی کار آمدن جمهوری اسلامی شدند و در پی اش صد ها هزار ایرانی در جنگ ها و تصادفات و زندان ها و کرونای مهندسی شده کشته شدند!

فقط برای لحظه ای تصور کنید اگر ساواک همان ۵۰۰۰ هزار زندانی خطرناک و تروریست ۵۷ تی را درست سرکوب کرده بود، امروز بنی صدر سر زمین های پدرش داشت روی تراکتورهای پیشرفته کار میکرد و این همه توده ای و فدایی هم در خارج از کشور گدای سوشال و صله کشورهای اروپایی نبودند.

اگر ساواک با قدرت همان ۵۰۰۰ هزار نفر اصلی این انقلاب سیاه را سرکوب کرده بود، اکنون ایران شکل دیگری داشت. براستی چه زیبا گفته اند که ترحم بر پلنگ تیزدندان، ستمکاری بود بر گوسفندان!

باید از این روزها درس بگیریم. اگر میخواهیم ایران فردا جایی برای زندگی باشد باید بدانیم حکومت بعدی مجبور است با تمام قوا با خیانتکاران و تروریست های سپاهی و بسیجی مبارزه کند. باید هر کس را بر اساس قوانینی که به آن اعتقاد دارد محاکمه کرد. نتیجه سوء استفاده از دموکراسی و سیستم قضایی غرب این میشود که چند تروریست طالبان پس از چند سال زندانی شدن، زبان انگلیسی و مهارت های دیگر را هم می آموزند و اینبار مکارتر و ماهرتر از قبل کشوری مثل افغانستان را اشغال میکنند.

اگر جرج بوش و تونی بلر در همان زمان با قدرت تمام این تروریست ها را به آرزویشان که شهادت است، رسانده بودند و اوباش چپول که دست بالا را در رسانه های جهان دارند هم به بهانه دفاع از حقوق بشر از برادران مسلمان و‌تروریست خود حمایت نمیکردند، شاید دنیا جای بهتری می بود!

حقوق بشر برای انسان است. کسی که میخواهد زنان گونی بپوشند و در خانه بمانند و‌ به خانه های مردم حمله میکند و تلویزیون ها را میشکند و به زن و‌کودک تجاوز میکند و سر آدمیزاد را مثل آب خوردن می برد، نامش انسان نیست و یک گرگ درنده است. طالبان و داعش و بسیج و سپاه جمهوری اسلامی از قبیله گرگ ها هستند. اینها را باید فقط کشت و از میان برداشت. تا زمانیکه با تروریست های مسلمان در جهان مماشات میشود و اوباش چپول با مسخره بازی تحت لوای حقوق بشر به تروریست های مسلمان یاری میرسانند و افکار عمومی جهان را به نفع توجیه جنایات آنها هدایت میکنند، دنیا روز به روز کثافت تر میشود.

همین الان هم مسلمان ها در اروپا بیشتر از اروپاییان زاد و ولد کرده اند. تا اشغال فرانسه و دیگر کشورهایی که مسلمانان در آن زاد و ولد بیشتری از ساکنان بومی آن میکنند، چیز زیادی باقی نمانده است. آینده کره زمین سیاه است و تنها روزنه امید این است که سیاستمدارانی چو چرچیل در غرب بر سر کار بیایند. تا وقتی دلقک ها در غرب سر کار هستند و فواحش مغزی چپول با مسلمانان همدلی دارند، طالبان ها و‌داعش و جمهوری اسلامی ها روز به روز قدرتمندتر میشوند.

جیمی کارتر را باید معمار تباهی کره زمین و خاورمیانه نامید. او با حمایت از خمینی و فشار بر شاه و فروپاشندن ارتش ایران، غول خفته اسلام را بیدار کرد. از روزی که خمینی و اوباش مسلمان ۵۷ تی ایران را اشغال کردند، تروریست ها در سراسر جهان جان گرفتند و دیر نیست که شاهد باشیم چاهی را که برای خاورمیانه کندند، خودشان هم گرفتارش شوند.

فعلا که ترور و وحشت اسلام بر همه چیز پیروز است. تنها راه مقابله با تروریست های جهاد مقدسی _ از جمله جمهوری اسلامی_ خلق وحشتی بزرگتر است!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
8 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها