خبرهایی که نقش تی تاپ را دارند!

روزنامه کیهان شریعتمداری امروز در صفحه اول خودش تیتر زده که سوئیس آماده است واکسن کرونا را از جمهوری اسلامی بخرد. باور کنید جوک نیست. این هم لینک خبر.

حالا جریان چیه؟

یعنی سوئیس رابطه اش با آمریکا و انگلیس آلمان و بلژیک خوب نیست و قادر نیست از شرکتهای خصوصی فایزر و مادورنا و جانسون اند جانسون و غیره واکسن بخرد؟

آیا دولت سوئیس که اینقدر برای سلامتی شهروندان خود ارزش قائل است همینجوری دست روی دست گذاشته و منتظر آخوندها ست که برایش واکسن کرونا بسازد. چیزی که نه به بار است و نه به دار؟!

واقعیتش این است که این اروپایی های پدرسوخته خوب بلدند آخوندها را سر کیسه کنند. بدون شک دولت سوئیس از طرح این موضوع هدفی دارند. آنها هرگز چیزی از ایران نخواهند خرید. نه واکسن کرونا و نه حتی فرغون و دسته بیل. چون بهترین و مرغوب ترین دسته بیل و فرغون هم در فروشگاههای زنجیره ای موجود هست و نیازی نیست که از یک حکومتی که در لیست سیاه شفافیت مالی قرار دارد چیزی بخرند.

اروپایی ها حقه بازتر از آخوندها هستند و بخوبی بلدند چگونه با پنبه سر ببرند و جیب گشاد آخوندها را خالی کنند.

هر بچه ای هم میداند که حتی کشورهای افریقایی و فقیر و بیچاره هم حاضر نیستند که از آخوندها واکسن بخرند چه برسد به سوئیس.

این خبرها برای خر کردن طرفداران جمهوری اسلامی در داخل است و متاسفانه خریدار هم دارد. تصور کنید طلبه ها و بسیجی ها وقتی چشم شان به صفحه اول روزنامه کیهان می افتد و می فهمند که سوئیس میخواهد از ایران واکسن بخرد چه کیفی می کنند. مثل این است که به خر تی تاپ بدهی!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها