خرس شمالی پشت مرزهای ایران؛ پوتین به غیر از رویای تسخیر اوکراین، خواب های دیگری هم دیده است!

وقتی جهان درگیر جنگ سرد بود و تمام کشورهای جهان یا به بلوک شرق چشم داشتند و یا دوست غرب بودند، پادشاه ایران دوستی با غرب و به ویژه آمریکا را به دوستی با شوروی ترجیح داد و نتیجه این انتخاب هم ایرانی بود که رو به جلو حرکت میکرد. شاه ایران که در زمان ملی شدن نفت به خوبی خطر فواحش سیاسی توده ای را درک کرده بود و میدانست این اوباش بی وطنی که فریاد «نفت ایران برای شوروی» را سر میدهند جملگی به قبله مسکو نماز میخوانند و ایران برای ایشان چیزی نیست جز لقمه ای که هنوز شوروی کامل نبلعیده است، سعی کرد با نزدیکی به آمریکا و ساختن ارتشی مدرن و قوی، خرس شمالی را که هم مرز ما بود، از مرزهای ایران دور نگاه دارد.

اصولا نگاهی که جمهوری اسلامی و باقی مانده اوباش توده ای و کمونیست های سیزده امامی ( مولا علی و فرزندان + خمینی) به قبله مسکو دارند، نگاهی بسیار خطرناک است چرا که پوتین دقیقا خواب رسیدن به آب های گرم خلیج فارس را هنوز رویایی کاملا بربادرفته نمیداند و با توجه به حکومت دست نشانده خامنه ای و سپاه مزدوری که قاسم سلیمانی اش گوش به فرمان مسکو داشت، هیچ بعید نیست که پوتین پس از اوکراین و مولداوی و گرجستان و آذربایجان، به سراغ ایران بیاید!

همانگونه که آمریکا وجود سلاح های کشتار جمعی در عراق را بهانه ای برای حمله به عراق کرد، اینبار هم خبر میرسد که روسیه جنایتکار چهار کشور اوکراین و مولداوی و گرجستان و آذربایجان را متهم کرده است که خاک خود را در اختیار آمریکا قرار داده اند تا در این کشورها آمریکا سلاح بیولوژیک تولید کند.

نیکلای پاترشف، دبیر شورای امنیت ملی فدراسیون روسیه، اخیرا مدعی شده بود که «احتمالا» آمریکا در برخی کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی سابق در حال همکاری برای ساخت تسلیحات بیولوژیک در آزمایشگاه‌هاست.

او بدون ارائه هیچ مدرکی، از چهار کشور اوکراین، مولداوی، گرجستان و آذربایجان نام برده بود.

وزارت امنیت ملی جمهوری آذربایجان با انتشار بیانیه‌ای این ادعا را قویا رد کرده و گفته است که جمهوری آذربایجان هرگز آزمایشگاهی برای توسعه تسلیحات بیولوژیک نداشته و هیچ اقدامی که جان شهروندان خود و کشورهای همسایه را به خطر بیندازد، انجام نمی‌دهد.

این بیانیه می‌افزاید مقامات روسیه تاکنون چندین بار این اتهام «بی‌اساس» را بدون ارائه هیچ شواهدی مطرح کرده‌اند.

سفارت آمریکا در آذربایجان نیز هفته گذشته و در پی ادعای پاترشف، این موضوع را به شدت رد کرد.

حالا پس از این صحبت ها خبر میرسد که سفارت جمهوری اسلامی به ایرانیان ساکن مولداوی هشدار داده است که مولداوی را ترک کنند! این اخطار با توجه به اینکه جمهوری اسلامی و خامنه ای نوکر بی جیره و‌مواجب پوتین هستند، نشان میدهد که جمهوری اسلامی از حمله احتمالی و قریب الوقوع روسیه به مولداوی آگاه شده است.

پیش از حمله روسیه به اوکراین هم، پوتین نقاطی از گرجستان را اشغال کرده بود و در جنگ آذربایجان با ارمنستان هم روسیه بیشتر طرف ارمنستان را گرفته بود. اگر این چهارکشور که جملگی از کشورهای سابق اتحاد جماهیر شوروی هستند را بر روی نقشه نگاه کنید، کاملا مشخص است که پوتین قصد احیای شوروی سابق را دارد، حال اینکه چقدر موفق شود یا نه، بحث دیگری است.

ابلهان جمهوری اسلامی که در ابتدا برای پوتین خونخوار هورا میکشیدند، خیلی زود تو دهنی خوردند و اکنون چین با خرید نفت ارزانتر از روسیه، نفت کمتری از ایران خریده است. از طرفی دیگر هم از آنجا که گندم و آرد بسیاری از کشورها را روسیه و اوکراین تامین میکردند، این جنگ از لحاظ اقتصادی هم نفعی برای نظام نداشت، جز اینکه قیمت آرد و گندم گران و نان در ایران جیره بندی شود.

هر چه بیشتر میگذرد، حقانیت انتخاب های شاه بر نسل جوان بیشتر معلوم میشود. اینکه بوزینگان خط امامی و کمونیست های سیزده امامی و جاسوس های توده ای جملگی خوشحال از «تسخیر» سفارت آمریکا بودند و خیال میکردند با گروگان گرفتن و حمله به سفارت آمریکا شاخ غول را شکسته اند، خیالی خام و ابلهانه بود و هنوز پس از گذشت ۴۳ سال مردم ما تاوان آن آمریکا ستیزی را با شکم های گشنه و سفره های خالی و فلاکتی بی پایان میدهند.

وقتی شاه با سیاستی بی نظیر متحد آمریکا شده بود و خلیج فارس را زیر نگین خود داشت و ایران به معنای کلمه ژاندارم منطقه بود، عده ای کودن و نادان با پااندازی برای شوروی و خمینی و ایجاد اتحاد میان «ارتجاع سرخ» و «ارتجاع سیاه»، شاه و ارتش شاهنشاهی را از سر راه برداشتند تا ایران تبدیل به مستعمره غیر رسمی شوروی شود.

اینکه امروز روسیه پوتین به ایران اجازه نمیدهد از منابع گازی خود برداشت کند و دریای کاسپین ( خزر) را ملاخور میکند و ژنرال کتلت شده نظام، حاج قاسم، دستوراتش را از پوتین می گرفته است، همه و همه نشان میدهد که پازل انقلاب ۵۷ به نفع شوروی سابق دارد کامل میشود و هیچ بعید نیست پس از بالاگرفتن جنگ در کشورهای اطراف، پوتین دستهای خونینش را در خلیج فارس بشورد!

شوربختانه تاریخ این سرزمین پر است از لحظه هایی که دارایی پیدا نشده است و مردم آرزو کرده اند کاش اسکندری پیدا شود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها