خطر مسافرت به ایران را جدی بگیرید

حرفهای حسین شریعتمداری از دو جنبه قابل تامل است: نخست آنکه او از نزدیکترین افراد به علی خامنه ای دیکتاتور رژیم اسلامی است و چه بسا حرفهای خامنه ای را حسین شریعتمداری به نیابت از او در کیهان می نویسد. و اما جنبه دوم اهمیت حرفهای حسین شریعتمداری آنست که او سالها بازجو بوده و با محافل امنیتی ها آمد و رفت دارد و به شکنجه گرها و بازجوها خط و ربط میدهد.

حسین شریعتمداری در مقاله کوتاهی در کیهان چنین نوشته است:

ایرانیان تَرک تابعیت کرده، دیگر ایرانی نیستند! آنها بین آمریکا و ایران، تابعیت آمریکا را ترجیح داده‌اند و هنگام ترک تابعیت سوگند یاد کرده‌اند که حتی اگر میان ایران و آمریکا جنگ و درگیری رخ دهد، به عنوان یک سرباز در اختیار ارتش آمریکا خواهند بود. بسیار بعید است که این آقایان از مفاد سوگندنامه و شرایط پذیرش تابعیت آمریکا اطلاع نداشته باشند! از این روی، فعالیت آنان غیر از تیز کردن شمشیر دشمن علیه مردم وطنشان هیچ معنا و مفهوم دیگری ندارد و نمی‌تواند داشته باشد!

هموطنان دو تابعیتی! این طرز نگاه ماموران امنیتی جمهوری اسلامی است به شما. یعنی به همین راحتی می توانند به شما اتهام همکاری با دشمن متخاصم بزنند و شما را بیاندازند توی هلفدانی!

مواظب خودتان باشید. اینقدر همه چیز را به سهل انگاری و مسامحه نگیرید. مدتی دندان روی جگر بگذارید و به ایران مسافرت نکنید. اینها شما را دشمن می دانند. شما را وسیله کاسبی خودشان می دانند. با زندگی خودتان و خانواده تان بازی نکنید و سرتان را داخل دهان باز تمساح فرو نبرید!

اینقدر نگویید ما که کاری نکرده ایم! بقیه هم همین حرفها را زدند و گیر افتادند و الان گوشه زندانند.

تا زمانی که این عوضی ها بر مسند قدرتند به ایران سفر نکنید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها