خوابی که خامنه ای برای غرب دیده است

جمهوری اسلامی حتی بمب اتمی هم داشته باشد، خودش جرات استفاده از آنها را ندارد بلکه هرگاه خواسته درجایی عملیات تروریستی انجام بدهد آنرا بدست تروریستهای نیابتی خود انجام داده است. بطور مثال به حماس و حزب الله موشک میرساند تا آنها علیه اسرائیل بکار ببرند. همچنین با دسترسی ساده پهپادها، تعداد زیادی پهپاد در اختیار حوثی های یمن قرار داد.

اصولا در جنگهای غیرمتقارن استفاده از اسلحه ها و تجهیزاتی که قابلیت جابجایی بالایی دارند موثرترند. آنها را براحتی میتوان قاچاق کرد، میتوان آنها را در محل مورد نظر مونتاژ کرد و بعد از عملیات نیز براحتی استتار کرد. خیلی از سلاح ها را میتوان بومی کرد و آنها را در اختیار تروریستها قرار داد. یعنی همانطور که میتوان پهپادها و کاتیوشا را بومی کرد، سلاح هسته ای را نیز میتوان در کلاهک بمب و موشکهای کوچک جاسازی کرد و در اختیار تروریستهای حشدالشعبی و یا حماس و حزب الله لبنان و حوثی ها قرار داد.

در تصاویر زیر می بینید که برای شلیک کاتیوشا، سپاه پاسداران برای تروریستهای حشدالشعبی لانچرهای بومی ساخته که علیه حمله به مراکز امریکایی بکار می رود:

وحشتناک است ! تصورش را بکنید اگر خامنه ای چنین سلاح های هسته ای کوچک را در اختیار چند نفر در امریکا و یا اروپا قرار بدهد. افرادی که بطور افراطی ضد غرب و ضد امریکا هستند.

اگر جلوی خامنه ای را نگیریم روزی بلند می شویم و می بینیم در نیویورک یا تورنتو و یا پاریس بمب اتمی منفجر شده و تشعشعات اتمی جان هزاران نفر را گرفته و بقیه هم از ترس اثرات پرتوهای هسته ای شهرها را ترک می کنند و به نقاط دورتر فرار می کنند. جهان دوباره وارد بحران میشود. کار و کاسبی ها تعطیل میشود و زندگی تیره و تار میگردد.

البته انتظار نداشته باشید که در آن روز، جهان بدنبال تنبیه جمهوری اسلامی برود همچنان که این چهار دهه نرفته است.

به اشتراک بگذارید: