خودشیفته! ما را به خیر تو امیدی نیست، شر مرسان

خودشیفته فراهانی زمانی که به فرانسه رفت و عکس لختی خود را منتشر کرد، همه ما که در فضای مجازی فعال بودیم از او پشتیبانی کردیم که حساب خود را از جامعه هنرمندان حکومتی جدا کرده و مسیر دیگری را انتخاب کرده است.

حمایت ما باعث حمایت رسانه های فیمنیستی زنانه در غرب هم شد و آنها هم همراهی کردند و بسرعت عکس او در صفحه اول مجلات گوناگون چاپ شد.

خودشیفته هرچه دارد از حمایت خارجی دارد و اگر غیر این بود، مجبور بود در فیلم های درجه سوم جمهوری اسلامی نقش همسر شهید را بازی کند.

اما همین آدم جفت پا به صحنه سیاست آمده و مخالف کمک احتمالی کشورهای خارجی به مردم ایران شده!

اولا که تاکنون کشورهای خارجی هیچ غلطی نکرده اند و حمایت شان جز تعارف و ایشالله ماشالله گفتن چیز دیگری نبوده ثانیا کمک خارجی برای دسترسی به اینترنت چیز بدی است؟

مردم بی دفاع را دارند با وحشیانه ترین روش سرکوب می کنند. آنها را طوری کتک می زنند که عمدتا منجر به خونریزی مغزی و مرگ میشوند. دختران مدارس را دستگیر کرده و با خود به مکانهای نامعلومی می برند و روزها توسط تروریستهای سپاه و بسیج و فاطمیون و زینبیون و حشدالشعبی ها مورد اهانت قرار می گیرند.

چرا فکر می کنید مردم ما نیاز به کمک خارجی ندارند؟ این علم و دانش مبارزاتی را شما در کدام دانشگاه یادگرفته اید؟! این توصیه ها را بر اساس کدام تجربه و سابقه مبارزاتی کسب کرده اید؟

سلیبریتی ما بجای اینکه تلاش کنند حمایت جهانی را برای کمک مردم ایران جلب کند، می گوید ما نیازی به کمک خارجی نداریم!!

واقعا اینها جز دردسر برای مردم ایران، هیچ فایده ای نداشته و ندارند،

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها