داستان ناتمام تورقوزآباد و غضنفرهای رسانه ای

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تازه‌ترین گزارش خود درباره برنامه هسته‌ای ایران اعلام کرد که ذرات اورانیوم را در یک سایت اعلام نشده در ایران پیدا کرده است.

اگر یادتان باشد زمانی که نتانیاهو اعلام کرد که جمهوری اسلامی در تورقوزآباد فعالیت هسته ای مخفیانه و غیرقانونی دارد، بلندگوهای پروپاگاندای رژیم شروع به مسخره بازی کردند و مدعی شدند که لابد کسی نتانیاهو را سر کار گذاشته است. تورقوزآباد؟ فعالیت هسته ای؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟!

حالا که آزانس بین المللی انرزی هسته ای آن ادعا را تایید کرده چند نکته قابل ذکر است:

  • جمهوری اسلامی از ابتدای کار دروغ گفته، دروغ میگوید و دروغ خواهد گفت و اصلا به هیچ یک از اظهار نظرات رهبران آن نمیتوان اعتماد کرد.
  • وقت آن است که اتحادیه اروپا از خواب خوش بیدار شود و مماشات با این حکومت خطرناک را پایان دهد. خامنه ای نشان داده که دنبال ساخت بمب اتمی و سپس باج گیری از اروپایی هاست.
  • هیچ دولتی مثل اسرائیل و هیچ سیاستمداری مثل نتانیاهو، ماهیت خبیث جمهوری اسلامی را نشناخته است. اسرائیل تابحال هرچه گفته درست از آب درآمده و حکومت نمایندگان الله و نوکرانش در رسانه های فارسی زبان خارج کشور هرچه گفته اند دروغ و غیرواقعی بوده اند.
  • تورقوزآباد یک منطقه مسکونی است. حکومتی که اینقدر نسبت به سلامت شهروندان ایرانی بی مسئولیت است، آینده بسیار خطرناکی را برای غیرنظامیان و افراد بی گناه شهری و روستایی رقم خواهد زد.
  • بد نیست بعنوان زنگ تفریح ویدئوی چند دقیقه ای زیر را در این باره نگاه کنید:

نمایندگان ارتجاع سرخ و سیاه ادعای نتانیاهو درباره تورقوزآباد را بشدت غیرواقعی و دروغ میخواندند؛ الان نمیدانم چه پاسخی برای آن همه مزخرفاتشان دارند.

 

تازه ترین قدیمی ترین پر رای ترین
پیام رسانی در صورت
شیخ سالوادور
سردبیر

این ملیحه واقعا نوبرشه. اصلا نمیدونی شبکه هایی که این رو دعوت میکنن چه خصوصیت این چشمشون رو گرفته؟ یعنی من حاضرم حرف قرائتی رو گوش کنم و حرف این رو گوش نکنم. همون چند نوبتی که “مجبور شدم” حرفش رو گوش بدم دلم میخواسته مثل اون صحنه فیلم دایی جان ناپلئون فریاد بزنم: قاسم خفه شو!

Senobar
مهمان
Senobar

ملاجان جسارتا باید بگم که خاکبرسر من اگه ملیحه محمدی و امثال اون قرار باشه برای ما تفسیر سیاسی کنند.. اینهارو باید بایکوت خبری کرد.. یا خیلی احمق هستند که نمیدونن واسه چی بهشون تریبون میدن یا سرشون تو آخور جمهوری اسلامیه که در مورد ملیحه محمدی هر دو صدق میکنه.. اینها اصلا ارزش ندارن که نظرشون بازنشر بشه.. راه یافتن اخبار این معلوم الحال ها در سایت های دیگر گذشته از تبلیغ حماقت، تجاوز به حریم براندازانه.