داستان های علی گداو چسناله های عوام پسند و بیضه خواران ولایت و کشوری ویران شده به نام ایران!

علیرضا مرندی،رئیس فرهنگستان علوم پزشکی در برنامه «سلام تهران» شبکه ۵ سیما با اشاره به ساده‌زیستی رهبر معظم انقلاب در زندگی شخصی خود، بیان کرد: از آنجایی‌که با خانواده‌شان در ارتباط بودم می‌دانم که همسرشان خارق‌العاده بوده و تمامی اعضای خانواده ساده‌زیست هستند.

رئیس فرهنگستان علوم پزشکی اضافه کرد: خود ایشان در زندگی، تغذیه و غیره تلاش می‌کنند مانند پایین‌ترین طبقات زندگی کنند. مثلاً وقتی به ایشان توصیه می‌کنیم که میوه خوردن برای بدنتان لازم است، جواب منفی نمی‌دهند اما وقتی می‌خواهند میوه را خریداری کنند سؤال می‌کنند که ارزان‌ترین میوه کدام است و ارزان‌ترین مواد غذایی چه چیزی است. همیشه دلشان می‌خواهد با سختی طبقات پایین آشنا باشند؛ این ویژگی کمتر بین مسئولین و افراد پیدا می‌شود.

مرندی با بیان مثالی از لباس پوشیدن رهبر معظم انقلاب، گفت: لباس‌های ایشان را همیشه تمیز می‌بینیم اما گاهی دیده می‌شود که سوراخ‌هایش دوخته شده است؛ البته ممکن است این مورد در تلویزیون دیده نشود.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید چرا اطرافیان مقام ازگل رهبری با آنکه میدانند مردم ایران و‌نسل جوان آن برای این خزعبلات هیچ ارزشی قائل نیستند، باز هم ما مردم عادی هر از گاهی شاهد هستیم که یکی از رانت خواران سفره انقلاب یک داستان تخیلی در مدح و ستایش ساده زیستی رهبر ازگل انقلاب از خودش در میکند؛ براستی چرا؟

رهبر فعلی جمهوری اسلامی یک حجت الاسلام حقیر است که سراسر زندگی ننگینش پر از عقده و حسرت بوده است. او‌که در یک خانواده فقیر به دنیا آمده است، بدون شک هیچ زمانی تصور نداشته است که کشوری به وسعت و عظمت ایران روزی بشود ارثیه پدری اش!

اگر آن کوسه غرق شده در استخر جماران در زمان مرگ خمینی جنایتکار مجلس خفتگان رهبری را فریب نداده بود و خامنه ای را به ملت شیاف نکرده بود، بدون شک خامنه ای در نهایت رییس جمهوری بازنشسته در حد روحانی بود و هرگز در جایگاه فعلی اش قرار نداشت.

بی دلیل نیست که شاعر رند ما کفته است :

یارب روا مدار که گدا معتبر شود!

علی خامنه ای از پست ترین طبقه اجتماعی ( آخوندها) به دلیل فرصت طلبی و بی رحمی و جنایتکار بودنش امروز به بالاترین مقام در سیستم مافیایی نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما این رسیدن به بالاترین مقام از نظر او از جای دیگری سرچشمه میگیرد و لابد تقدیر الهی است!

او باور دارد که برگزیده است. دقیقا همانند پیامبر مالیخولیایی اسلام و دیگر امامان انگل شیعه؛ علی خامنه ای با آنکه عاشق امام حسن بزدل است، اما خیلی دوست دارد با امام علی امام اول شیعیان مقایسه شود.

متاسفانه مذهب پر از دروغ شیعه تصویری خیالی و جذاب از امام علی ارائه داده است که سالها طول میکشد تا در محکمه تاریخ، گرد و غبار را از آینه حضورش کنار بزنیم و ببینیم آن «برد پیت» نقاشی شده که فقط با یک قرص نان و یک لیوان شیر و چند خرما زندگی میکرد و شبها ناشناس به خانه فقرا می رفت و غذا پخش میکرده و یگانه عادل روزگار خویش بوده ، یک دروغ تاریخی بزرگ است.

همانقدر که این علی گدا به فکر مردم بوده است، آن علی هم!

اگر ما بخواهیم علی را از هاله قدسی بیرون بکشیم و چهره واقعی اش را به تماشا بنشینیم، چیزی از این اسطوره شیعه باقی نمیماند.

علی برخلاف ادعاهای صرفا مکتبی و مذهبی، فردی ثروتمند بود بطوريکه تنها از راه نخلستانهای خود سالانه ۴۰ هزار دينار درآمد داشت. (تاريخ اسلام شناسی، علی ميرفطروس باستناد به تجارب السلف ص ۱۳).

دقیقا همانند خامنه ای پفیوز که ستاد اجرایی امام و سپاه قاچاقچیان و میلیاردها دلار پول در بانک های خارجی پس انداز دارد، اما پزشک بیضه خوار و پدر همسر فرزندش، در مدح شورت پاره و زیرپیراهن سوراخش شعر می بافند و به ریش ملت می خندند.

اگر نگاه شما به امامان شیعه نگاه مذهبی و اسلامی باشد، هیچ منطقی نمیتواند شما را از جهالت رهایی بخشد اما اگر به صورت علمی به داستانهای تخیلی شیعیان نگاه کنیم، خواهیم دید قرنهاست فریب خورده ایم.

یکی از داستانهای مورد علاقه شیعیان داستان نان و خرما خوردن دروغین علی بوده است. آخر این امامی که در یک روز نزدیک به ۷۰۰ نفر را گردن زده است، اگر برای گردن زدن هر انسان بر فرض فقط ۵۰ کالری انرژی سوزانده باشد، باید تن لشش ۳۵۰۰۰ کالری غذا مصرف کرده باشد. امکان ندارد شما نان و خرما بخورید و آنوقت بتوانید از صبح تا شب بدون خوردن غذای مقوی بجنگید.

بیایید با هم نگاهی بیاندازیم به کشتارهای تاریخی علی طالبی:

قبيله يهودی بنی قريظه با پيامبر اسلام قراداد دوستی و همکاری امضا کردند که بر اساس آن قرارداد اگر دشمنانی از خارج به مدينه هجوم آوردند، اين قبيله موظف بود دوش به دوش مسلمانان با آنها بجنگد. محمد پس از چندی با قبيله بنی نضيرکه جزو قبايل مدينه است به جنگ می پردازد و از قبيله بنی قريظه کمک می خواهد. اين قبيله سر باز می زند و خود را در صورتی مسئول و ملزم به اجرای قراداد همکاری می داند که دشمنان خارجی به مدينه حمله ور شوند. محمد خشمگين می شود و به علی دستور می دهد که در راس لشکری به آنجا رفته و آنها را حسابی گوشمالی دهد. علی نيز پس از پیروزی بر قبيله بنی قريظه به همراه ساير لشکریان اسلام بيش از ۷۰۰ تا ۹۰۰ نفر از مردان قبيله را در مقابل گودالهایی که از پيش کنده شده بود گردن می زنند. ( تاريخ طبری، جلد ۳، ص ۱۰۸۸)


 علی در نبردی بنام ليله الحرير چيزی بالغ بر تن ۵۰۰ تا ۹۰۰ نفر کشت.
( منتهی الامال ، جلد اول، ص ۱۵۳)

عبدلله خررمی با ۷۰ نفر از همراهانش از بيم جان به دژی پناه برد. به دستور امام علی، دژ به آتش کشيده شد که در جريان آن تمامی اين افراد زنده زنده در آتش سوختند؛ بطوریکه بوی گوشت بريان شده اين انسانهای نگونبخت در هوا پخش و مردم را آزار داد.
(علی مرزی نامتناهی، حس صدر، ص ۱۹۹)

بعد از مرگ محمد پيامبراسلام، عده ای از مردم قبايل از اسلام برگشتند و عوامل پيامبر اسلام را کشتند و از شادی مرگ محمد به زنانشان فرمودند که دستان خود را حنا بگذارند.
قصص النيا نيشاپوری، ص ۴۵۵

ابوبکر، عمر و علی بفوريت دستور دادند که هر که از دين برگشته، گردن زنند و با آتش بسوزانند و زن و بچه اشان را به اسارت برند (تاريخ طبری، جلد ۴ ص ۱۳۷۹، ۱۳۸۰، 1394 ، ۱۴۰۷و جلد ۶ ، ص ۲۴۲۰و ۲۶۶۵). در جريان اين کشتارها، شمشيرهای خالد ابن وليد و امام علی برنده تر از ديگران عمل کرد. تاريخ طبری درباره کشتارهای

 خالد بن وليد می نويسد: آنانکه دست رنگ کرده بودند و شادی و شعف در اثر درگذشت پيامبر اسلام نشان داده بودند همه را بکشت و به آتش بسوخت و فرمود تا سرهايشان گرد کنند و پايه ديگ کنند و آتش در تن های ايشان زد و همه را بسوخت. همين کتاب در مورد نقش علی در سوزاندن اجساد مردم در جريان اين کشتارها می نويسد: علی تنهای آنان را در آتش سوزاند و خاکستر نمود. (تاريخ طبری، جلد چهارم ص ۱۳۸۰و ۱۴۶۴و جلد ششم صفحات ۲۴۲۰ تا ۲۲۶۵)

خلاصه اگر با هر ماشین حسابی کالری مصرفی علی طالبی را حساب کنید، محال است چنین ماشین آدمکشی بتواند با یک کف دست نان و‌چند هسته خرما اینچنین جنایت کند.

سخن کوتاه کنیم و به دکتر بیضه خوار مقام رهبری یادآوری کنیم که سوراخ های لباس مقام ازگل رهبری، مال پریدن گل های آتش ذغال است و‌جنس خوب!

جناب دکتر مرندی مادر نسکافه، اصلا گیرم ایشان لباس کهنه میپوشد و غذا هسته خرما و بادمجان گندیده کوفت میکند، این داستان چه نفعی برای مردم دارد؟ وقتی این رهبر ساده زیست رییس مجلسش به نام قالیباف میلیاردها دلار از بیت المال غارت کرده است، چه فرقی میکند که ایشان نان خشک بخورد، یا خاویار؟

ای کاش ایشان هم همانند شاهنشاه آریامهر ایران خاویار و بهترین شراب های دنیا را می نوشید، اما دلار برای مردم ۷ تومان بود نه ۲۷۰۰۰ تومان!

دوره رنگ کردن نسل ساده و سفیه ۵۷ تی گذشته است. نسل امروز خوب میداند شما حرامیان چه دروغگویان و پست فطرت هایی هستید، دقیقا همانند امامان و پیامبرتان. دیر یا زود مردم ایران شما را در آتشی که از سوزاندن تازینامه ها پدید آمده است، خواهند سوزاند.

این روزها بد نیست به جای «تبیین دروغگویی»، نگاهی به جنازه سپهسالاران ارتش شاهنشاهی و هویدا بیاندازید؛ آنها که خدمتگذار مردم بودند و عاشق ایران، به اشتباه و با شستشوی مغزی مردم، چنان عاقبت بدی نصیبشان شد، وای، وای بر شما خائنان و‌جنایتکاران و ایران فروشان، بدا به حال شما حرامیان دزد و غارتگر، روزی میرسد که در خیابان ها مردم زنده زنده پوست شما را خواهند کرد. دعا کنید در آن روز فرزندانتان ایران نباشند. در آن روز باشکوه همین مقام ازگل رهبری اگر زنده باشد، شاهد خواهد بود که خشم مردم چه بر سر خودش و مجتبی و ساده زیستی اش خواهد آورد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها