درباره انصاف نیوز

اگر دقت کرده باشید همواره مصاحبه هایی که زیر عنوان «انصاف نیوز» منتشر می شود حاوی اطلاعاتی است که اصلا در رسانه های دیگر داخلی چه دولتی و چه غیر دولتی دیده نمی شود. یعنی همیشه اطلاعات بکری و دست اولی فاش میشود که حتی امنیتی ترین خبرگزاری ها هم اجازه انعکاس آنها را ندارند.

کسانی که لااقل شناخت مختصری از سیاستهای تبلیغاتی رژیم دارند بخوبی دریافته اند که انتشار اطلاعات و خبر در این حکومت امری است کاملا کنترل شده ، دقیقا مثل بقیه حکومتهای فاشیستی. هیچ خبرنگاری حق ندارد مطالبی را منتشر و یا فاش کند که مغایر با خواست و سیاست رژیم باشد. اینها نه تنها همه خبرنگاران و خبرگزاریهای داخلی را تحت کنترل و مانیتورینگ شدید دارند بلکه نمایندگان خبرگزاریهای خارجی در ایران را هم مثل خودشان بار آورده اند و آنها هم فهمیده اند که اگر قرار است شغل و ماموریت خود را از دست ندهند باید خبرها را مطابق سلیقه رژیم اسلامی منعکس کنند.

با این مقدمه، اکنون این پرسش مطرح می شود که چگونه می توان باور کرد که بعد از دو سال دروغ و کلک بافتن درباره شلیک موشک به هواپیمای مسافربری، ناگهان انصاف نیوز در کمال آزادی مصاحبه ای با خانواده قربانیان را منتشر می کند و صراحتا حرفهایی را مطرح می کند که تا روز گذشته، جزو خطوط قرمز محسوب میشد؟؟

بدون شک انصاف نیوز، یکی از ارگان های تبلیغاتی زیر پوشش وزارت اطلاعات و یا دیگر نهادهای امنیتی مثل بیت خامنه ای یا شورای امنیت است و هرگاه تصمیم گیرندگان اتاق فکری رژیم لازم بدانند که مثلا خطوط قرمز را درباره موضوعی جابجا کنند و زمینه را برای اقدامات بعدی رژیم آماده کنند، اطلاعات ویژه (و نه همه واقعیت) را از بلندگوی انصاف نیوز به جامعه تزریق می کنند.

ما باید در برابر اینگونه خبرها و اطلاعات و مصاحبه های انصاف نیوز کاملا هوشیار باشیم و همیشه به این نکته بیاندیشیم که رژیم برای رضای خدا این اطلاعات را منتشر نکرده بلکه یا مجبور شده عقب نشینی تاکتیکی بکند و یا حتما کلکی توی کارش هست که می خواهد مردم را از درک واقعیت دورکند.

درمورد مصاحبه اخیر انصاف نیوز فقط باید گفت رژیم احتمالا می خواهد چند نفر را قربانی کند که مقصر و مجرم اصلی یعنی علی خامنه ای را از این پرونده بیرون بکشند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
10 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها