دروغ کیهانِ حسین آقا: بیماری صهیونیست ها در اثر واکسن کرونا و لیبرمن

کیهان شریعتمداری در روز چهار شنبه هشت بهمن (اتفاقا روز جهانی هولوکاست) نوشته:

صدها صهیونیست در سرزمین‌های اشغالی پس از دریافت واکسن، به کرونا مبتلا شدند

«لیبرمن» وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی فاش کرده که، صدها نفر در سرزمین‌های اشغالی بعد از دریافت دوز دوم واکسن کرونا به این ویروس مبتلا شده‌اند!

«آویگدور لیبرمن» شامگاه دوشنبه گفت: وزارت بهداشت این رژیم، این واقعیت که نرخ ابتلا به ویروس «کووید۱۹» در فلسطین اشغالی بعد از تزریق دوز دوم واکسن، افزایش قابل توجهی داشته است، مخفی نگه داشته است.به نوشته وبگاه «عاروتص شوع» لیبرمن در مصاحبه با شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: «از صحبت‌هایم با یک منبع بسیار موثق در وزارت بهداشت دریافتم که اطلاعات بسیار مهمی از افکار عمومی پنهان نگاه داشته شده است».

وی توضیح داد: «صدها نفر که بیشتر آنها بزرگسال هستند، بعد از دریافت دوز دوم واکسن کرونا، به این بیماری مبتلا شدند. این موضوع برای یک یا ده نفر نیست، بلکه صدها نفر است. وزارت بهداشت در حال تحقیق درباره آن است ولی تصمیم گرفته که آن را مخفی کند».پیش از این نیز، فلج‌شدن صورت ۱۳ صهیونیست بعد از دریافت اولین دوز واکسن آمریکایی کووید۱۹، خبرساز شده بود [ای بر پدر دروغگو لعنت].

البته وبگاه «عاروتص شوع» (بنازم به قدرت تخیل, این یکی حکما کار خودِ خودِ حسینه) احتمالا همونطور که حدس میزنید جزو «یافت می نشوندگان» هست ولی پیشنهاد میکنم خودتون کلمات زیر رو در اینترنت جستجو کنید :

Avigdor Lieberman corona covid vaccine disease death

و اگر منبعی به جز «وبسایت معتبر «البوابه» پیدا کردید همینجا اعلام کنید.

اینهم سفارشی برای «خودِ خودِ حسین آقا»:

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها