در ستایش تحریم؛ به خودتان احترام بگذارید و بهانه را از خامنه ای جنایتکار بگیرید!

یک روز دیگر به پایان سیرک انتصابات ریاست جمهوری بیشتر نمانده است و‌خامنه ای و‌شرکا حسابی ترسیده اند که همانند انتخابات طویله شورای اسلامی ( مجلس خامنه ای) بازار انتخابات کساد باشد و آبروی نداشته برای جمهوری جنایت و دروغ نماند.

اوضاع به قدری برای رژیم خطرناک است که دیروز خود خامنه ای هم سخنرانی اش التماس کرد که مردم بروند در این سیرک مسخره شرکت کنند. نکته جالب توجه در اخبار دیروز دعوت «عبدل گریم دباغ» ملقب به سروش بود. این مولوی و حافظ شناس بچه مسلمان متنی را منتشر کرده است که اگر «گینس» جایزه دسته خر طلایی داشت بی شک این جایزه را عبدل گریم به دست می آورد.

همیشه در انتخابات رژیم میتوان به سر و ته یک کرباس بودن اوباش خمینی طلب و خامنه ای طلب که نام دار و دسته خویش را اصلاح طلب و اصول گرا گذاشته اند پی برد و با مراجعه به خرد خویش وارد این بازی نشد.

برای جمهوری اسلامی عدد سازی یکی از حربه های همیشگی اش بوده است. حتی در انتخابات ۲ خرداد ۱۳۷۶ یکی از آشنایان میگفت برای اینکه آبروی ناطق نوری و خامنه ای که روی اصلح بودن ناطق تاکید کرده است، نرود؛ چند میلیون رای به آرایش اضافه کردند! و یا در زمان جنبش سبز که شاید ۱۰ میلیون رای جابجا شد. خلاصه برای چنین رژیمی که شورای امنیتش تعداد رای دهندگان را یک مسئله امنیتی میداند، عدد سازی کاری ندارد و از همین الان خبرگزاری های فارس و تسنیم روی ۵۱ تا ۵۵ درصد دارند کار میکنند…

انتخابات در جمهوری اسلامی همیشه با دروغ شکل گرفته است. چه آن رفراندوم کذایی ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ و چه آن صحنه آرایی خطرناک سال ۸۸ و چه این کم رمق ترین انتخابات ریاست جمهوری که مردم دست از «رنگ» شدن کشیدند.

یکی از کلک های انتخاباتی نظام برای پر شور کردن انتخابات های مهندسی شده اش برگزاری همزمان انتخابات شورای شهرها با ریاست جمهوری است. از آنجا که در ایران هنوز هم پشت یک کوه بودن و هم قبیله بودن مهم است عده بسیاری به طمع رسیدن به پول و مقام در این بازی مسخره شرکت میکنند و در کنار رای دادن به هم ولایتی های هم قبیله، یک رای هم به کاندیداهای ریاست جمهوری خواهند داد.

تازه به اینها باید عده زیادی نادان که برای تهران گردی و یک پرس چلوکباب سوار اتوبوس های انتخاباتی _ سیاحتی هم میشوند را هم اضافه کنیم و از همه بدتر هم پسران و دختران شاش کف کرده رای اولی است که توهم دارند با رای دادن بزرگ شده اند!

برای به دست آوردن تقریبی تعداد شرکت کنندگان در انتخابات ۱۴۰۰ هیچ راهی وجود ندارد جز اعتماد به چشم خویشتن و اخباری که شهروند خبرنگارها ارسال میکنند. جنبش نه به جمهوری اسلامی و تحریم کنندگان در این چند هفته بارها تاکید کردند که مردم حتی خریدهایشان را امروز انجام دهند و‌جمعه در خانه باشند. اگر مردم شهرهای بزرگ که منافع قبیله ای ندارند در خانه بمانند و تنها کسانی که خانه هایشان نزدیک شعب رای گیری است از پشت بام ها و پشت پنجره ها کسادی این مراکز را به تصویر بکشند، تمام نقشه های رژیم بر باد میرود.

تحریم و رای ندادن باعث سقوط این جنایتکاران نمیشود اما همانطور که خامنه ای جنایتکار و‌کودک کش هم اعلام کرد عدم شرکت مردم باعث‌ فشار به حکومت میشود و حکومت در ایران فروشی هایش دیگر نمیتواند ادعا کند نماینده مردم است و مشروعیت دارد.

این انتخابات میان بد و بدتر نیست، بلکه انتخاب میان طرفداران و مخالفان این نظام است. در یک طرف سروش ها و خامنه ای ها و فرخ نگهدارها و کروبی ها و … ایستاده اند و در طرف دیگر خانواده های داغدار آبان و جانباختگان هواپیمای اوکراینی و تمام کسانی که از اول انقلاب تا امروز آسیب دیده اند.

فردا روز بزرگی است برای همه کسانی که میخواهند به استمرار این جرثومه پایان بدهند. دیگر این فراخوان تحریم فراخوان تظاهرات و نبرد خیابانی نیست که قرار باشد گلوله بخورید و بهراسید؛ در خانه ماندن و بیرون رفتن و با شرف بودن و رای ندادن تنها انتخاب شرافتمندانه فردا است.

خونه خالی

جاده خالی

شهر خالی

***
در حاشیه :

این رژیم با گروگانگیری کارش را شروع کرده است و با همین سیستم تا کنون دوام آورده است.

اگر تعداد کارمندان دولت و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بسیجیان و سپاهی ها و سربازها را حساب کنید و به تعداد رای اولی ها اضافه کنید رژیم در حدود ۸ میلیون رای تغییر ناپذیر دارد. به این ۸ میلیون باید ۴ میلیون رای افراد مذهبی و قبیله دوست را هم اضافه کرد. در این صورت رژیم در بهترین حالت ۱۲ میلیون بیشتر رای ندارد که اگر سیستم اجبار و گروگان گیری بر فضا حاکم نباشد همین ۱۲ میلیون هم در بهترین حالت به ۴ تا ۵ میلیون رای تبدیل میشود.

جنایتکاران و دزدان جمهوری اسلامی نماینده تنها ۴ تا ۵ میلیون ایرانی نما هستند. این حکومت نماینده مردم نیست و هر عددی را هم که بعدها اعلام میکند، عدد واقعی نیست. آنچه خبرگزاری فارس و تسنیم اعلام کرده اند، عدد بالای ۵۰ درصد و زیر ۵۵ درصد است اما چه باک؟ مهم خانه ماندن ما و مرده ساختن شهرها و خیابان ها است. با خانه ماندن این آخرین نمایش مسخره را برای همیشه تعطیل کنید!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها