رئیس جمهوری که بلد نباشد روضه بخواند بدرد لای جرز دیوار میخورد

بر همگان واضح و مبرهن است که حکومت اسلامی باید همه چیزش اسلامی باشد. حکومت اسلامی باید مسئولینش همگی یا آخوند باشند و یا مداح اهل بیت. فرق ما با کشورهای غربی این است که آنها میخواهند زندگی دنیوی داشته باشند اما ما می خواهیم زودتر به ملکوت اعلی بپیوندیم و برویم بهشت صفا و حوری بازی و عرق خوری.

رئیس جمهور در حکومت اسلامی باید کسی باشد که بتواند در هیئت دولت روضه حضرت رقیه را بخواند و های های گریه و شیون کند. تصور کنید چقدر خجالت آور است که رئیس جمهور نتواند در سازمان ملل سوره بقره و یا دعای جوشن کبیر را بخواند. این انحرافات متعلق به اوایل انقلاب بود که لیبرال ها در دولت بودند. اما اکنون که بحول قوه الهی موفق شده ایم میخ اسلام را تا میلیمتر آخر فرو کنیم، نباید نگاه غربی داشته باشیم.

امیدوارم آقای رئیسی هرچه زودتر رئیس جمهور شود چون ایشان آیینه تمام عیار حکومت اسلامی هستند. مهم نیست ۶ کلاس سواد دارد. مهم آن است که کلی زندانی را اعدام کرده و سابقه اش توی اینجور کارها درخشان است. قطعا بلد است روضه هم بخواند. دیگه چی میخواهید؟

عیار جنایتکاری رئیسی نسبت به بقیه نامزدها بالاتر است و کاملا انطباق با ماهیت رژیم آخوندی دارد. ضمن اینکه به شما قول میدهم خامنه ای با همین رئیسی جنایتکار هم به مشکل میخورد و پاچه همدیگر را خواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها