راه حل بحران کرونا از دیدگاه محسن رضایی

محسن رضایی در مصاحبه اختصاصی با یکی از خبرنگاران ما که نخواست نامش فاش شود اظهار داشت: اگر مقام معظم رهبری موافقت کنند من حاضرم بحران کرونا در ایران را در کمتر از ۲۴ ساعت ریشه کن کنم.

وی در واکنش به تعجب خبرنگار ما که از کله اش دود برمی خاست اظهار داشت: من حساب کردم در ایران چند ده هزار ارمنی زندگی می کنند که بسیاری از آنها در تهران و دیگر شهرها مغازه ساندویچی دارند و انصافا ساندویچ های خوشمزه ای هم می فروشند.

 راهکار من این است که بیاییم در یک طرح ضربتی همه این ساندویچ فروشی های ارمنی را به گروگان بگیریم. بعد دولت ارمنستان شکایت می کند و سفیر ما را احضار می کند و می گوید مگر مرض دارید چرا هم کیشان ما را دستگیر کرده اید؟

آنوقت ما وارد مذاکره دیپلماتیک با ارمنستان می شویم و می گوییم همه اینها اعتراف کرده اند که از بن سلمان پول گرفته اند تا در ایران یواشکی عرق سگی درست کنند و به امت همیشه در صحنه ما بفروشند.

بعد آنها می پرسند خب حالا تکلیف چیه؟

آنوقت ما می گوییم: ها، شما باید همه مردم ما را مجانی و در اسرع وقت واکسن بزنید. آنهم نه هر واکسنی. واکسن یا باید فایزر باشد یا مدورنا.

خوبی این راه حل این است که ساندویچ ما مفتی در می آید. یعنی هر وقت از آنجا رد میشویم و به مسیو وارطاسیان سلام و علیک می کنیم، فوری دو تا ساندویچ با نون اضافه و نوشابه میده دستمان.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها