راه حل مشکل کمبود نان از طریق هوش مصنوعی

بحول قوه الهی و با همت دانشمندان هسته ای و جان بر کف جمهوری اسلامی، ابتکار تازه ای در حل مشکل کمبود نان ابداع شد که میتواند الگوی کشورهای مختلف در جهان باشد. بر اساس یافته های دانشمندان ما که دانشمندان ژاپنی حتی انگشت کوچیکه اینها هم نمیشوند، راه حل نان این نیست که گندم بیشتر وارد کنیم و سهمیه آرد بیشتری به نانواها بدهیم. خیر این روش ها همان روش های کهنه و ناکارآمد است که در زمان طاغوت اجرا میشد که در راستای سفارشات استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی و ترامپ بود.

راه حلی که برادران ما پیدا کرده اند استفاده از هوش مصنوعی است. ممکن است بپرسید چطور و چگونه؟ الان برایتان توضیح می دهم. هوش مصنوعی دقیقا مثل تنفس مصنوعی است. یعنی شما می روید جلوی نانوایی می ایستید، هر کس آمد گفت: «شاطر، قربون دستت دو تا سنگک برشته بده»، فورا دستگیرش می کنیم و می بریم در بازداشتگاه به او هوش مصنوعی می دهیم. یعنی توی دهانش فوت می کنیم و یک لگد توی قفسه سینه اش می زنیم تا هوش اش زیاد شود و اینقدر نرود نانوایی و تقاضای نان کند. چون تقاضا که بالا برود، نتیجه اش چی میشه؟ کمبود میشه .

این است که بهترین راه حل مشکل نان، استفاده از هوش مصنوعی و نظارت توسط پهپاد و موشک های نقطه زن و اینجور چیزهاست که بحمدالله ما در این زمینه ها در منطقه حرف اول را می زنیم.

به اشتراک بگذارید: