سرت را بالا بگیر مرد؛ تو مرد ساحل را داری، تو حمایت مردمان خسته ای را داری که با فریاد نام رضا شاه، ترا رهبرند!

دیروز سخنرانی آقای رضا پهلوی را گوش دادم و از مقایسه «صدام» با سران جمهوری اسلامی خوشحال شدم. این مقایسه یعنی رضا پهلوی خوب میداند که ایران «اشغال» شده است و همانگونه که چند سال پیش خودش گفت، باید ایران را پس بگیریم! اما براستی چگونه؟ با نیروی قدسی که تمام اراذل و اوباش خاورمیانه را در استخدام خود دارد و بسیج و سپاهی که تا بن دندان مسلح است، چگونه میشود با دستهای خالی ایران را از این جنایتکاران پس گرفت؟ چگونه مردمی که هم دستهایشان بسته است و هم شکمهایشان خالی و هم هراس از آینده را دارند و هم وحشت از اشتباه مرگبار سال ۵۷، میتوانند با اشغالگرانی که بر ثروت های ایران چمبره زده اند، بجنگند؟

جناب پهلوی، چگونه میشود در گذشته ای نه چندان دور دم از ماندلا و گاندی زد و امروز بدون نفی آن گذشته، صحبت از جنگی تمام عیار کرد؟ سوال ها یکی پس از دیگری بر ذهن هایمان سنگینی میکند اما در این قحط الرجالی که گرفتارش شده ایم، همین که فردی مدرن و ایراندوست چو شما تنها انتخاب معقولانه است، جای خوشبختی است اما این نکات همه داستان نیست.

نگارنده، این شهروند ساده، در خانواده ای چپ و ضد سلطنتی به دنیا آمد و از همان کودکی در جوی بزرگ شد که بر علیه خاندان شما بود اما نمیدانم گذشت زمان چگونه بر آن همه دروغ و شایعه پیروز شد و این فرزند دهه شصتی ارادتمند خاندان شما شد. صد البته این را بگویم من از آن دسته از ارادتمندانی هستم که سلطنت طلب نیستم و‌از قضا جمهوری خواه هم بوده ام اما اکنون در زمانه ای به سر میبریم که دیگر این داستانها بازی کودکانه ای است چرا که ایرانم، در خطر است – همان ایرانی که هزاران رضا پهلوی، فدای خاکش باد!

جناب پهلوی، در دوران پدر شریف و مهربان و میهن پرست شما، همه چیز در شخص ایشان خلاصه شده بود و همین موضوع باعث شد پس از سرطان گرفتن ایشان و حاد شدن اوضاع کشور، مملکت با رفتن ایشان غرق و ایران تسلیم خمینی شود…

شوربختانه همین مشکل دیروز پدرتان، امروز چو‌میراثی شوم برای شما هم باقی مانده است. نیروهای پادشاهی خواه که امروز با عبور از اسلام و تکیه بر ملی گرایی و بازگشت به هویت ایرانی ترسیم شده در زمان پهلوی ها، تبدیل به مهم ترین نیروی مخالف جمهوری اسلامی شده اند و از قضا اکثریتشان هم در همین جمهوری اسلامی رشد کرده اند، همه بود و نبودشان را به شما گره زده اند و همین موضوع است که بسیاری را نگران میکند.

نگارنده به عنوان یک شهروند ساده چند سال پیش درباره مشکلات بازگشت «پادشاهی» یا «سلطنت»‌( حتی از نوع مشروطه اش) مطلبی نوشتم و سوالاتی از طرفداران متعصب و دو آتشه شما کردم که پاسخی نداشتند!

اول از همه، جناب پهلوی، اگر شما توسط عوامل جمهوری اسلامی «ترور» شوید، تکلیف چیست؟ اصلا اگر شما خدای ناکرده همین فردا به مرگ طبیعی از میان ما بروید، چه کسی میخواهد نقش شما را بازی کند؟

دخترتان؟ هم شما و هم اکثر ما میدانیم دختران شما در خارج از ایران بزرگ شده اند و هرگز نمیتوانند ادامه دهنده راه شما باشند. براستی تکلیف این نیروی امید بخش و نسل جوان دلبسته به ساختار پادشاهی چه میشود؟

دومین مشکل این است که شما همیشه سعی کرده اید حتی بدون کشور و تاج و تخت یک «پادشاه مشروطه» باشید؛ درود بر شما! اما در زمانه ای که به قول خودتان ایران «اشغال» شده است و‌ مردم به «رهبر» یا «رهبرانی» برانداز برای بیرون انداختن اشغالگران نیاز دارند، نقش شما چه میشود؟ چرا در طول این سالها شخصی که بتواند در کنار شما نقش یک «نخست وزیر» را بازی کند، وجود نداشته است؟

در بازی شطرنجی که شما پشت آن نشسته اید، فقط شاه و سرباز وجود دارد و نه اسبی هست و نه فیل و نه «وزیر»! بازی شطرنج بدون وزیر نمیشود. همه طرفداران شما شخصیت متین و با وقار و صلحجوی شما را میشناسند اما در عین حال این طرفداران و این نیروی بزرگ به افرادی نیاز دارند که هم سخنگوی خوبی باشند و هم در کنار وفاداری به شما، بتوانند در نبرد با اشغالگران فرمان حمله را صادر کنند. نقشه بکشند، کمک مالی بگیرند و خلاصه این سربازان بی برنامه و اما میلیونی را، در یک ساختار تعریف شده و دارای رده بندی، گردم هم آورند تا بتوانند پس از کند کردن تیغ شمشیر سرکوبگران، راه را برای پیروزی نهایی و خلق «میدان میلیونی» که عاشقش هستید، باز کنند.

همه ما محدودیت های شما را میدانیم. همه ما قوانین سختگیرانه در نفی هرگونه خشونت را میدانیم. ما میتوانیم با گرفتن «کد» از صحبت های شما، نقشه راه را تنظیم و تعریف کنیم. به قول خودتان آن مهره هایی که در ایران در کف خیابان ها حضور دارند، میتوانند جریان رهبری براندازان نوین را ساماندهی کنند اما همان رهبران داخل، به یک سخنگوی چیره دست و یک شخصیتی که بتواند چو دکتر بختیار مرد عمل باشد،در خارج از کشور _ احتیاج دارند. شوربختانه در میان ایرانیان خارج از کشور، پس از مرگ فریدون فرخزاد و دکتر بختیار، هنوز کسی در حد و قواره آنها پیدا نشده است اما بدون شک این افراد و این استعدادها وجود دارند؛ اگر چه مافیای فسیل های ۵۷ تی و نفوذی های وزارت اطلاعات بر تمام رسانه های خارج از کشور خیمه زده است، اما شناخت این افراد و معرفی آنها به جامعه توسط شما امری غیر ممکن نیست.

ما در دقایقی به سر میبریم که موجودیت ایران در خطر است. دیگر نه شما آن جوان ۲۰ ساله و احساساتی اوایل انقلاب و جنگ ایران و عراق هستید و نه از آن نسل ساده دل و شجاعی که پدرتان پرورش داد، خبری هست. شما باید با همین مردمی که ناجوانمردانه به فقر و فحشا و اعتیاد و ابتذال کشیده شده اند، ارتش خود را بسازید.

جناب پهلوی، نگذارید جریان هویت طلب و ایران پرستی که امروز گرد سامانه پادشاهی به هم پیوسته اند، نیرویشان هدر برود. این جوانان باید با راهنمایی شما یاد بگیرند ایران پرستی فقط چلیپای پادشاهی بر سر شما گذاشتن نیست! این جوانان باید یاد بگیرند مهم پس گرفتن ایران و آباد کردن ایران تحت هر شرایطی است. آمدیم فردا مردم دوباره به «جمهوری» رای دادند، آیا این جوانها باید مبارزه را ترک کنند و یا دوباره برای چیزی بجنگند که بدون «پهلوی ها» معنایی ندارد و بسی ….. است؟

شاهزاده، مگر چند سال دیگر از عمر مفید شما باقی مانده است؟ لطفا رادیکال باشید. همانگونه که در این سخنرانی به درستی از جریان «جمهوری اسلامی خواه» ۵۷ تی عبور کردید، از باقی موانع خودساخته و دیگران ساخته هم عبور کنید. مردم اگر رضا شاه را صدا میکنند، این شعار پیامی برای شما هم هست، براستی چرا بیش از پدر شما و شخص شما، پدربزرگتان نامش در خیابان ها فریاد میشود؟

میدانید چرا؟ چون او «حکم» کرد و ایران را نجات داد. از اینکه مشتی تروریست بازنشسته شما را نقد کنند و دهان‌دریدگی کنند، نهراسید. اگر در زمان پدر شما اتحاد اینها باعث براندازی شد، دلیلش این بود که این گروه های ورشکسته امروز، در آن روزگار مهره های میدانی بسیاری داشتند اما امروز هیچکدام از این گروه های چند نفره وزنی در داخل ایران ندارند. از رسانه های ۵۷ تی و نقد و فحاشی ها و تهمت های اینها نترسید. شما رهرو جوانان داخل ایران باشید که با عبور از این اوباش و پریدن از خندق «استمرار طلبان» در سال ۹۶، فصلی نو را در تاریخ مبارزه با جمهوری اسلامی گشودند و با شعارهای «اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا» و «رضا شاه، روحت شاد» از انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی و اپوزیسیون فیک ۵۷ تی عبور کردند.

جناب رضا پهلوی، تیک تاک، ایران در خطر است…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها