سیاست گروگان گیری نظام اوباش سالار ولایت وقیح باز جواب داد؛ انگلستان باج را میدهد!

۴۳ سال است این رژیم مردم ایران و خاورمیانه را گروگان گرفته است. رژیمی که کار خود را با بمب گذاری و سربازکشی و سینما آتش زدن واعدام و سنگسار شروع کرد و در اوج قدرت گیری اش دست به تصرف سفارت آمریکا در خاک ایران زد، سالهاست دکترین «گروگانگیری» را سرلوحه کار خود قرار داده است.

در سیستم گروگانگیری این نظام اهریمنی اگر اعدامتان کنند، جنازه شما گروگان گرفته میشود تا خانواده شما به قول خامنه ای کشش ندهد! در این نظام اگر شما زندانی سیاسی باشید، فورا خانواده شما و اعضای مونث خانواده شما تبدیل به گروگان میشوند و با کوچکترین مقاومت شما در زندان، بازجوهای سادیسمی و بیماران جنسی امام خامنه ای به شما یادآوری میکنند که زن و دخترتان را در صورت ادامه این روش مورد تجاوز قرار خواهند داد!

در این نظام اهریمنی تمام هنرمندان یا باید با حکومت باشند و یا ساکت! امنیت شغلی تمام هنرمندان و ورزشکاران در این نظام توسط این حکومت به گروگان گرفته شده است. اگر در این سیستم مافیایی و مخوف هنرمندی از خط نظام دور شود، سرنوشتی بهتر از «رامین پرچمی» و «احسان خرسندی» نخواهد داشت!

اصلا چرا راه دور برویم، همین پاسپورت خرچنگ نشان نظام اوباش سالار که فقط با آن میشود در بهترین حالت به ترکیه و ارمنستان سفر کرد، اگر کمی زبانتان دراز شود، «مصادره» و توسط برادران متجاوز و قاچاقچی به گروگان گرفته میشود تا ساکت شوید و بدانید از این جهنم راه فراری نیست!

اگر شما از آوارگان و آن چند میلیون ایرانی بخت برگشته هستید که پاسپورت کشور دیگری را دارید، بدانید بر اساس دعواهای جمهوری اسلامی با کشورهای دیگر، هر لحظه ممکن است با اتهام جاسوسی روبرو شوید و درست در زمانیکه مشغول خارج کردن زعفران و پسته از فرودگاه امام جنایتکاران هستید، ناگهان چند تن از اوباش شما را دستبند میزنند و پس از مدتی قیمت شما ممکن است تا ۴۰۰ میلیون پوند هم برسد!

پس از پیروزی های پی در پی نظام در این میدان، جمهوری اسلامی سیاست گروگانگیری را در سرتاسر جهان گسترش داده است. در خاورمیانه، مثلا اگر در عراق اوباش جمهوری اسلامی رای نیاورند، فورا وحوش حشد الشعبی امنیت مردم را در خیابان ها بر هم میزنند و با تهدید خواسته خویش را به نمایندگان واقعی ملت عراق دیکته میکنند.

سوالی که این روزها مردم جهان از خود میپرسند، این است :

براستی چگونه میشود با دکترین گروگانگیری مبارزه کرد؟

در حاشیه:

وزیر خارجه بریتانیا روز چهارشنبه ۱۷ آذر گفت بدهی ۴۰۰ میلیون پوندی (۵۲۸ میلیون دلاری) این کشور به ایران یک «بدهی قانونی» است که لندن خواهان پرداخت آن است.

لیز تراس این اظهارات را در اندیشکده «چتم‌هاوس» بیان کرد که در آن‌جا پیرامون اهداف سیاست خارجی خود صحبت کرد.

وزیر خارجه بریتانیا گفت که کشورش «شبانه‌روز» تلاش می‌کند تا رژیم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند.

اما او گفت که بریتانیا همچنین به‌دنبال «حل مسئله» بدهی خود به ایران در ارتباط با لغو قرارداد فروش ۱۵۰۰ تانک چیفتن به تهران است؛ قراردادی که در دوره حکومت پهلوی بین ایران و بریتانیا منعقد شد ولی بعد از انقلاب فسخ شد.

تراس تصریح کرد: «ما خواهان پرداخت این بدهی هستیم و آن را به عنوان یک بدهی قانونی به رسمیت می‌شناسیم».

او در عین حال گفت مسائل زیادی وجود دارد که من مطمئنم شما به خوبی از آن‌ها اطلاع دارید.

وزیر خارجه بریتانیا اظهار داشت که در مورد این موضوع با همتای ایرانی خود صحبت کرده است ولی افزود «مسئله به دلایل مختلف، ساده نیست».

او تاکید کرد که به فشار خود برای بازگشت «دوتابعیتی‌هایی که به صورت ناعادلانه بازداشت شده‌اند، از جمله نازنین ادامه می‌دهم»!
به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها