سیرک پرویز پرستویی و ورشکستگی ایدئولوژیک

صحنه اول- پرویز پرستویی با هزینه و دعوت نایاک و موسسه چپ گرای کدپینک به امریکا آمده و در سالنی نشسته، تعداد زیادی از ایرانیان کاسبکار برخوردار از رانت حکومتی گوش تا گوش نشسته اند و با دل و جان به حرفهای هنرمند محبوبشان گوش میدهند. پرویز پرستویی میگه من اینجا آمده ام تا پیام رسان صلح باشم !!

صحنه دوم- داریوش سجادی که سرسپردگی اش به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی بر همه مشخص است در کانال اینترنشنال میگفت: حرکت اعتراضی آن ایرانی در برابر پرویز پرستویی مصداق خشونت طلبی است!!

اگر دقت کنید واژه هایی مثل صلح، پرهیز از خشونت، تحمل نظرات مخالف و غیره مال اینها نیست، مال مردم ایران است که سالهاست آنها را مطالبه می کنند اما جمهوری اسلامی و حامیانش زیر بار نمی روند. حکومتی که ۴۳ سال مرگ و خشونت آفریده، کارگزارانش برای فریب مخاطب دم از صلح و پرهیز از خشونت می زند. جالب نیست؟ آیا این نشانگر این نیست که ایدئولوژی جهادی و بزن و بکش این رژیم حتی در بین خودشان هم مقبولیت ندارد و مجبورند در مقابله با مردم، از واژه هایی وام بگیرند که اصلا سنخیتی با آن ندارند؟

قاسم سلیمانی یک عمر خون ریخت و آدم کشت. در چند کشور منطقه جنگ آفرینی کرد و امثال همین پرویز پرستویی برای جنایاتش فیلم ساختند و تکریم و تحسینش کردند اما الان آمده اند حرف از پیام صلح می زنند!!

کاری ندارم که اینها دارند دروغ می گویند، منظورم این است که اینها از نظر ایدئولوژی پوک شده اند و مثل اوایل انقلاب نمی توانند همان مزخرفات صدور انقلاب و ستیز با جهان مردم را همراه خود کنند. این تهی شدن یا ورشکستگی ایدئولوژیک در شوروی هم اتفاق افتاد و کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی به این نتیجه رسیدند که از کمونیسم چیزی بیرون نمی آید و باید فکری بحال خود کنند.

کارگزاران جمهوری اسلامی را فقط منافع شخصی و رانت و امتیازات حکومتی حول این رژیم نگه داشته و الا از نظر اعتقادی دیگر چیزی در چنته این رژیم نمانده تا حامیان خود را تغذیه کند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها