شما می گویید داعش، ما میگوییم جمهوری اسلامی

من هرگز زیر بار این دروغ نخواهم رفت که سپاه پاسداران و قاسم سلیمانی با داعش جنگ کردند. این یک دروغ و حیله ای است که رسانه ها و لابیست های جمهوری اسلامی در اذهان خیلی از مردم جا انداخته اند. داعش دست پرورده سپاه قدس است و شما هیچ جبهه ای را نمی توانید نشان بدهید که در آنجا تروریستهای سپاه با تروریستهای داعش در حال نبرد بوده اند.

به یاد بیاورید در اعتراضات خونین مردم سوریه، بعد از آنکه نظامیان سوری از بدنه ارتش جدا شدند و ارتش آزاد سوریه را تشکیل دادند بسرعت اکثر مناطق سوریه را تصرف کردند و حتی به چند کیلومتری دمشق هم رسیدند اما ناگهان سر و کله داعش پیدا شد و ماشین جنایات و آدمکشی وحشتناکی به راه افتاد تا اولویت جامعه جهانی از برخورد با بشار اسد تبدیل شد به برخورد با داعش.

جمهوری اسلامی برای تکمیل فریبکاری خود دو سه بار نمایش مسخره ای را راه انداخت که مثلا وانمود کند مورد حمله داعش قرار گرفته است. یکبار نمایش حمله به مجلس شورای اسلامی را اجرا کردند و تیراندازی در قبر خمینی و بار دیگر تیراندازی در مراسم رژه روز ارتش در اهواز. در همه این حملات الکی فورا و بدون تاخیر گفتند داعش مسئولیت آنرا قبول کرده درصورتی که در اجرای آن نمایش ها دهها بار گاف داده بودند که شک و تردید بسیاری را برانگیخت.

حدس من این بود که رژیم برای اجرای اینگونه نمایشات، دست به فریب زندانیان ساده و ناآگاه می زند و به آنها می گوید شما اگر چنین عملیات محدود و بی خطری را انجام بدهید در مجازات شما تخفیف قائل می شویم. چه بسا اصلا به آنها گفته اند می خواهیم فیلم سینمایی درست کنیم و شما نقش داعشی ها را اجرا کنید. ما از این پدرسوخته ها بارها چنین حقه هایی را دیده ایم.

حادثه انفجار امروز در اطراف فرودگاه کابل که منجر به کشته شدن چندین تفنگدار امریکایی گردید بدون تردید کار جمهوری اسلامی است که پشت نام داعش پنهان شده است. وقتی گفته می شود کار جمهوری اسلامی است به این معنا نیست که حتما یک عضو سپاه آمده و بمب را منفجر کرده. منظور طرح و نقشه و پول و امکانات را سپاه پاسداران در اختیار چند نفر مسلمان افراطی متعصب و کور ذهن فقیر و بدبخت قرار می دهند تا این جنایت بدست آنها عملی گردد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها