شهرام امیری را اوباما تحویل رژیم داد

افشای ایمیل های هیلاری کلینتون پرده از معامله کثیف اوباما و تمی اش با سران جنایتکار و تروریست جمهوری اسلامی برداشت که منجر به اعدام شهرام امیری دانشمند هسته ای شد.

ماجرا از این قرار بود که شهرام امیری که پژوهشگر و متخصص رادیو ایزوتوپهای پزشکی در دانشگاه صنعتی مالک اشتر (وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) بود و در مراکز هسته ای و نظامی رژیم فعالیت میکرد در سفر زیارتی به مکه ناپدید میشود. رسانه های رژیم ادعا کردند که امریکایی ها یا اسرائیل او را ربوده اند اما بنظر میرسد او هم مثل خیلی از ایرانیان به دنبال زندگی بهتر در کشورهای غربی بوده و از فرصت استفاده کرده و به سفارت امریکا در عربستان مراجعه و تقاضای پناهندگی می کند.

او بلافاصله به امریکا منتقل میشود. جمهوری اسلامی برای حل این مشکل چاره ای اندیشید که همان شیوه گروگان گیری بود. یکی دو هفته بعد از این ماجرا سه کوهنورد امریکایی در کوههای کردستان عراق ربوده و به ایران منتقل شدند و جمهوری اسلامی اعلام کرد که اینها جاسوس هستند و باید اعدام شوند!

هیلاری کلینتون برای آزادی امریکایی ها وارد مذاکره شد و طبق ایمیل های فاش شده اخیر بخوبی مشخص است که امریکا از رژیم خواست تا کوهنوردان امریکایی را آزاد کند تا امریکا هم شهرام امیری را تحویل ایران دهد. در متن ایمیل زیر از این مبادله بعنوان یک راه حل منطقی ذکر میشود.

بهرحال، دقیقا این اتفاق افتاد. یک روز در کمال شگفتی رسانه ها اعلام شد که امیری به میل خودش میخواهد به ایران برگردد!

مقامات جمهوری اسلامی که استاد فریبکاری و حقه بازی هستند، برای فریب افکار عمومی که معلوم نشود پشت پرده معامله ای صورت گرفته، ابتدا از شهرام امیری در فرودگاه تهران استقبال گرمی کردند و سپس او را زندانی و اعدام کردند!

خباثت سیاستهای اوباما/کلینتن در همکاری و مماشات با تروریستهای اسلامی واقعا تکان دهنده است. دمکراتهای امریکا بویی از اخلاق و انسانیت نبرده اند. آنها یک پناهنده را بخاطر وجهه سیاسی خودشان قربانی کردند و تحویل جلادان جمهوری اسلامی دادند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها