طرح احمقانه مالیات بر عایدی سرمایه و وقت خارج کردن پول ها از شبکه بانکی

نمایندگان بی سواد مجلس شورای اسلامی اقدام به تصویب کلیات طرحی تحت عنوان مالیات بر عایدی سرمایه نمودند. جالب این که نمایندگان نادان مجلس به دلیل ملاقات با عظما در روز تصویب کلیات طرح وقت مطالعه آن را نداشته اند!

خوب حالا که با این طرح ابلهانه بحای اینکه مالیات را از بنگاه های بزر‌گ اقتصادی و سوداگران بگیرند. از این پس کلیه خرید و فروش ها، تراکنش های بانکی اشخا6ص را مورد کنترل و همه آن ها را در پرونده های مالیاتی مردم درج می کنند. دیگه از این به بعد مثل زمان آغا محمدخان باید برای ریش گذاشتن و یا نفس کشیدن هم مالیات بدهید. چرا؟! چون سید علی گدا با بیش از صد میلیارد دلار سرمایه نمی خواهد از گردن کلفت های وابسته به بیت مثلی ستاد اجرایی فرمان امام ، بنیاد، استان قدس و…. مالیات بگیره. قرارگاه خاتم النبیا با گردش میلیارد دلاری از دادن مالیات معافه ولی دستفروش و کارگر و کارمند و… باید مالیات بدهند.

دیگه من نان ، کره و پنیر و طلا و خونه و ماشین میخرم باید خرج حماس و حزب الله را بدهم.

پول های خود را از بانک ها خارج کنید. تا چشم سید علی از حدقه در بیاد. حالا منتطر نتایج احمقانه این طرح باید بود. از جمله نتایج کوتاه و بلند مدت این طرح احمقانه ، افزایش قیمت ها خواهد بود. حالا خواهید دید که آن هایی که اصلا حاضر به پرداخت مالیات نیستند تمام این مالیات را از مردم خوهند گرفت و به نوعی افزایش قیمت کالا ، ملک و طلا رقم خواهد خورد.

بنظرم مردم باید بحران را به رژیم تحمیل کنند.پول های خود را بانک ها خارج کنید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها