عربده کشی نسل بی شرم

از زمانی که یادم میاد افرادی نظیر منصور فرهنگ و احمد سلامتیان و امثالهم پای ثابت رسانه های فارسی زبان خارج کشور بوده و هستند و همواره هم در طرف نادرست وقایع قرار داشته اند. همیشه حرفهایی علیه مردم ایران زده و نمک به چشم مردم ایران پاشیده اند. هرجا تریبونی گیرشان آمد علیه نظام شاهنششاهی عقده گشایی کردند، در شیپور امریکاستیزی دمیدند. علیه اسرائیل سخن ها گفتند و برای فلسطینی ها گریبان دریدند. طرفدار شرکت در انتخابات های مسخره جمهوری اسلامی بودند و عاشق قاسم سلیمانی و دشمن خونخوار ترامپ و پامپئو.

خوشبختانه به برکت اینترنت و تکنولوژی ارتباطات، در هفته های پیش ویدئوهایی از این دو جرئومه خباثت و پلیدی در فضای مجازی پخش شد که در یکی از آنها منصور فرهنگ می گفت بهائیان در شکنجه مردم در ساواک نقش داشتند و حتی نصیری رئیس ساواک بهائی بود!

روز گذشته او در واکنش به این فضاحت و رسوایی گفت: من البته در مجله نیشن عذرخواهی کرده بودم ولی بهائیان خودشان بی بخار بودند و نسبت به نقض حقوق بشر همکاری نمیکردند!!

یعنی از این همه بی شرمی و وقاحت کله آدم سوت می کشد. آخر کسی نیست بگوید همین حرفهای بی پایه شما باعث شد خون بسیاری از بی گناهان به زمین بریزد و خانواده های بسیاری به خاک سیاه بنشینند؟؟

واقعا هرچه زمان می گذرد بیشتر به این حقیقت نزدیکتر میشویم که در مقابل محمد رضا شاه چه موجودات کثیف و پلیدی قرار داشته اند. اینها جماعتی هستند که ذره ای صداقت و راستی و درستی در وجودشان نیست. اینها چرکهایی در کالبد ایران بودند که شورش ۵۷ باعث ترکیدن این دمل چرکین شد و انبوهی از کثافات فوران کرد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
11 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها